Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerDonanımExcalibur G911, GeForce RTX4070 ve RTX4090 ekran kartları ile yenilendi

  Excalibur G911, GeForce RTX4070 ve RTX4090 ekran kartları ile yenilendi

  Grafik teknolojisinin gelişimiyle birlikte gerçek hayatın izleri, dijital dünyada daha belirgin bir şekilde öne çıkmaya başladı.

  Son dönemde, film sahnelerini andıran gerçeklikte piyasaya sürülen video oyunları, bu gelişimi kanıtlar nitelikte. NVIDIA’nın ADA LoveLace Mimarisi ile geliştirilen GeForce RTX4070 ve RTX4090 ekran kartları ile yenilenen Excalibur G911 hem deneyimi en üst seviyede yaşamak isteyen oyuncuların hem de maksimum performans isteyen profesyonellerin taleplerini karşılıyor. Yapay zeka destekli GeForce RTX4070 ve RTX4090 ekran kartlarının kullanıcılara sağladığı faydalar dikkat çekiyor.

  Grafik teknolojilerinin gelişimi, oyun tutkunlarının ve profesyonellerin görsel deneyimini artıran en önemli faktör. Gerçek ile dijital dünya arasındaki sınırları ortadan kaldıran bu gelişmeler, oyun tutkunlarına daha gerçekçi bir görüntü sunarken, profesyoneller için de yaratıcı bir alan oluşturuyor.

  Oyun ve performans bilgisayarı Excalibur, NVIDIA’nın ADA LoveLace Mimarisi ile geliştirdiği GeForce RTX4070 ve RTX4090 ekran kartlarıyla, oyun tutkunlarına daha gerçekçi bir deneyim, profesyonellere ise ultra verimlilik sağlıyor. Yapay zeka destekli algoritması sayesinde eksik pikselleri otomatik tamamlama, iki kata kadar performans artışı ve enerji tasarrufu gibi birçok konuda kullanıcıların görsel deneyimini iyileştiriyor.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN