Evlilik hazırlığı yapan çiftler için alışveriş önerileri

0

Hayallerinizi süsleyen, masal gibi bir düğünle evlenmek istiyorsanız gelinlikten damatlığa, düğün çiçeğine, pasta ve kurabiyeden davetiye tasarımına, nerede balayı yapacağınıza,  hatta pratik fikirlerle düğün organizasyonunu kadar her şey çok önemlidir. Ancak bunlardan daha önemlisi evinizin ihtiyaçları ve mutfak eşyalarınızın eksiksiz olarak tamamlanmış olmasıdır. Henüz çeyiz alışverişinizi yapmadıysanız sizler için ev işlerini daha pratik hale getirecek ve mutfakta sevdiğiniz adama birbirinden lezzetli yemekler hazırlamanıza yardımcı olacak ev aletlerini yazdım.

MasterchefGourmet

Hem göze hem de damağa hitap eden yemekler hazırlayın

Tefal Masterchef Gourmet ile pizzadan muffine, taze, sağlıklı meyve sularından smoothie’lere ve kıyma çekmeye kadar pek çok gıdayı evde kolaylıkla hazırlayabilirsiniz. Ürünle birlikte gelen tarif kitabıyla da hem göze hem de damağa hitap eden lezzetli yemekler ve hamur işleri sofralarınızı zenginleştirecek.

Masterchef Gourmet’in mikseri ve özel tasarımlı çırpıcısı sayesinde tüm kek karışımları, birbirinden lezzetli tatlılar ve pasta çeşitlerini hazırlamak artık oldukça kolay. Gıda hazırlama aksesuarları ve parçalarıyla Masterchef Gourmet, sebze doğrayabilir, meyveleri dilimleyip sıkabilir hatta kendi mutfağınızda kıyma çekmenizi sağlayabilir. Üstelik kulplu kasesi ve sıçrama önleyici siper kapağı ile kullanımı ve temizliği de oldukça rahat. Yeni evlilerin mutfakta geçireceği zamanı azaltan Masterchef Gourmet, böylelikle birbirinize daha çok vakit ayırmanızı da sağlayacak.

1465203681_NAR_SERISI

Mutfağınızı nar kırmızısıyla renklendirin

Arzum, bolluk ve bereketten yola çıkarak tasarladığı Nar Serisi’nde tasarım ve şıklığı mutfağınıza getiriyor. Yılın moda rengi “Nar kırmızısı” renginde tasarlanan küçük ev aletleri ile mutfağınızı ve hayatınızı renklendirebilirsiniz. Mutfakta renkli ürünler kullanmayı seviyorsanız markanın marin serisi ürünlerine de bir göz atmanızı tavsiye ederim.

Arzum Nar Serisi içinde yer alan; Prostick 1500 El Blender Seti,Çaycı Klasik Çay Makinesi ,Cezveli Türk Kahvesi Makinesi, Mixxi Mikser, Prochopp Cam Hazneli Doğrayıcı ve Panini Granite Tost Makinesi tasarımı ve şıklığı kadar işlevselliği, ergonomisiyle de dikkat çekiyor. Nar Serisi, az yer kaplayan, sağlıklı malzemelerden üretilen ve az enerji harcayan özellikleri ile de kullanım avantajı sağlıyor.

electrolux-zen-hava-temizleyici

     –  Sessiz süpürge kullanın, evliliğiniz uzun ömürlü olsun –

 

Dünyanın en sessiz elektrikli süpürgesi: Electrolux UltraSilencer ZEN

Sessiz çalışan elektrikli süpürgelerin performansının düşük olacağına dair efsane, Electrolux UltraSilencer ZEN ile tarihe karışıyor. Sadece 58 dB ses seviyesi ile dünyanın en sessiz elektrikli süpürgesi olan UltraSilencer ZEN, tamamen sessiz ve gürültüsüz bir temizlik fırsatı sunuyor.

Dünyanın en sessiz elektrikli süpürgesi

Electrolux UltraSilencer ZEN, sadece 58 dB ses seviyesi ile dünyanın en sessiz elektrikli süpürgesi olarak karşımıza çıkıyor. Bu sayede siz evde temizlik yaparken eşiniz rahatsız olmuyor ve evde gereksiz gerginlikler yaşamıyorsunuz.

UltraSilencer ZEN, güçlendirilmiş motoru, yenilikçi hortumu, geliştirilmiş ağız kısmı ve son teknolojiyle donatılmış yalıtım materyalleriyle kullanıcıların daha sessiz süpürme ihtiyacını tam anlamıyla karşılıyor. Yalıtım tabakalarıyla geliştirilmiş UltraSilencer ZEN huzurlu bir temizlik deneyimi sunuyor. Optimize edilmiş Silent AeroPro hortumu ve pürüzsüz iç profili ile gürültüyü daha da azaltmaya yardımcı oluyor.

UltraSilencer ZEN’in ağız kısmı da halıya temasta daha az gürültü sağlamak üzere kanallarla geliştirildi. Hava kanalının aerodinamik tasarımı ve pürüzsüz iç profili de istenmeyen sesi azaltmaya yardımcı oluyor. Normalden daha yüksek fırça boyu ise sert zeminde daha az gürültü çıkarıyor. Süpürgenin hortumu 36 mm çapındaki bir boruya takılıyor, böylece yalıtılmış bir sistem sunuyor ve gürültüyü de bloke ediyor.

Sessiz, hızlı ve temiz

Electrolux UltraSilencer ZEN, sessiz bir temizlik deneyimi için yapılan tüm teknik iyileştirmelerin yanında yüksek kaliteli bir elektrikli süpürgeden beklenen tüm özellikleri de sunuyor. Hareket Kontrol Sistemi yumuşak ve kolay bir manevra kabiliyeti sağlıyor. Multi-room Sistemi ise 12 metrelik kablo uzunluğu sunarak süpürgeyi odadan odaya geçirirken prizden çıkarma derdini ortadan kaldırıyor. Allergy Plus filtre sistemi ise A sınıfı mükemmel hava temizliğini garanti ediyor.

Electrolux UltraSilencer ZEN ürün kategorisinde 58 dB ses seviyesi sunan ZUSDELUX58, ZUSANI58TR, ZUSALLER58 modelleri bulunuyor ve metalik gri, mavi ve beyaz renk alternatiflerinden oluşuyor. Electrolux UltraSilencer kategorisinde yer alan ZUSORIGDB+ ise 61 dB ses seviyesine sahip ve lacivert renk seçeneği mevcut.

Fakir Skygo blue

     – Yeni evlenecekler için çeyizlerin olmazsa olmazı: Ütü yapmak! –

 

Fakir Hausgeräte’den yeni evleneceklerin işi kolaylaştıracak son teknoloji ütüler: Sky Serisi…

Ev işlerinin en zahmetlilerinden olan ütü yapmak, Fakir Hausgeräte’nin üstün teknolojili Sky serisi ile zevkli ve pratik hale geliyor. Güvenilir Alman teknolojisiyle tasarlanan Fakir Sky serisi; Skyfall, Skyjet ve Skygo modellerinden oluşuyor.

Sky serisi ütüler üstün buhar gücü, kaliteli seramik taban yapısı ve kolay kullanımlı şık tasarımıyla ütü yapmayı çile olmaktan çıkarıp, keyfe dönüştüren teknolojiyi evinize getiriyor. Geniş su tankı kapasiteli ütüler, kendi kendini temizleme ve kirece karşı koruma özelliğiyle uzun süreli kullanım sağlıyor. Ayarlanabilir buhar özelliği ve dikey buhar çıkışı sayesinde tüm kumaşlarda kolay ütü yapma imkanı veriyor.

Skyfall premium double seramik taban, Skyjet premium nano seramik taban, Skygo ise 350 ml su tankı kapasitesi özelliğiyle öne çıkıyor. Otomatik kapanma özeliği sayesinde olabilecek yanma durumlarına karşı güvenli kullanım sağlıyor.

profilo-yaz-mevsimi-beyaz-esya-kampanyasi

Profilo’dan yaz fırsatları 

Evlenenler, Evini Yenileyenler Profilo’nun yaz fırsatları ile beyaz eşyalarını değiştirebiliyor. Üstelik bütçelerine göre üç farklı setten birini seçmek mümkün! Buzdolabı, fırın, çamaşır ve bulaşık makinesi olmak üzere üç ayrı setten oluşan yaz fırsatı kampanyasıyla tüketiciler bütçelerine en uygun olanı seçme şansını yakalıyor.

Cevap bırakın