Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  GenelEvlerin yeni trendi soundbar!

  Evlerin yeni trendi soundbar!

  Gözünüzü kapatın ve size ait bir oturma odası hayal edin. Büyük ve en son teknoloji televizyon ve ona eşlik eden teknolojik ürünler ve şık bir oturma odası.

  Peki bu hayalinizin içerisinde bir ses sistemi ya da ses çözümü olur muydu? Bu yazımız, evet cevabı veren müzik ve film severler için!

  Kablolardan kurtulun!

  Pek çok farklı üreticinin soundbar çözümlerini günümüzde satın alabiliyoruz. Soundbar modellerine olan ilginin artmasındaki en önemli sebeplerin başında, hem kablolardan bizi kurtarması hem de kablosuz olarak pek çok cihaza bağlanabiliyor olması geliyor.

  MediaMarkt’a girdiğinizde ses sistemleriyle ilgili pek çok farklı alternatifi de görebiliyorsunuz. 5+1 ve 7+1 ses sistemlerinden tutun, amfili HiFi ev sistemlerine kadar, pek çok farklı seçenek alabiliyorsunuz. Tabii kablolardan kurtulalım demişken, kablosuz hoparlörleri de unutmamak gerekiyor.

  Neden Soundbar?

  İşte tam bu noktada yazımızı okuyanların aklında canlanan soru, neden soundbar? Günümüzde az yer kaplayan ve güç bakımından da kendisinden çok daha büyük rakiplerini aratmayan soundbar modelleri, kullanıcılar tarafından kabul gördü. Bu da soundbar modellerinin çeşitlenmesini sağladı.

  Eğer bass sesleri seven ve önem veren biriyseniz, subwoofer ile beraber satılan soundbar modellerine yönelebiliyorsunuz.

  Çok yüksek bass gücüne ihtiyaç duymuyorsanız da sadece soundbar’dan oluşan sistemlerde günümüzde oldukça yaygın.

  Soundbar modellerinin en büyük avantajı, çok yer kaplamaması ve bizi kablolardan kurtarması. Bir TV’nin altına kolayca yerleştirebileceğiniz soundbar, 2+1’den 7+1’e kadar ses kanallarını destekleyebiliyor. Sadece bir tane soundbar ile, 7 kanallı sesi de kulaklarınızda duyabiliyorsunuz. Özellikle soundbar seçmeden önce, kaç kanal olduğunu da araştırmayı unutmayın.

  Herkese göre soundbar!

  Son dönemin yükselen trendi olan soundbar’lardan kendinize en uygun olanını seçebilirsiniz. Bunun için birçok alternatifiniz olduğunu unutmayın.

  HARMAN KARDON Enchant 800 8 Kanal Soundbar

  Enchant 800, sadece bir tek soundbar’dan oluşan, az yer kaplayan ve bizi kablolardan kurtaran, güçlü bir model.
  Soundbar içerisine yerleştirilen 8 kanallı hoparlör sistemi sayesinde, tek bir alandan çıkan ses ile, çevresel etki yaratabiliyorsunuz.

  180 watt gücündeki Enchant 800; HDMI, Bluetooth, Analog, Optical, USB, WiFi gibi hem kablolu hem kablosuz tüm modern bağlantıları destekliyor.

  Satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

  Sony HT-X8500 2.1 Dolby Atmos soundbar!

  Sony’nin soundbar + subwoofer setinden oluşan HT-X8500 modeli, Dolby Atmos desteği ile hem müzik hem de filmlerde etkileyici bir deneyim sunuyor.

  Kablolarla uğraşmadan sadece TV’nin altına yatay şekilde konumlandırabileceğiniz bu ürün, 150 watt RMS gücüne sahip.

  Ürünü satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

  Ayrı ayrı Soundbar ve subwoofer desteğine sahip olan pek çok alternatif MediaMarkt mağazalarında ve mediamarkt.com.tr internet sitesinde sizleri bekliyor.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN