Evlenmeden önce…

Evlenmeden önce...

0

Uzun yıllardır sürdürdüğünüz ilişkinizi evlilikle taçlandırma zamanı geldi ve yeni bir yuva kurmaya hazırlanıyorsunuz. Düğün organizasyonu yapıldı, balayı tatili ayarlandı, evi de tuttunuz. Peki içini nasıl döşeyeceksiniz? Evlenmeden önce göz atmanız gereken bir beyaz eşya listesini sizler için hazırladık…

evlenmeden önce

Evlenmeden önce…

“Yeter artık sen de evlen”, “aramızda bir bekar sen kaldın” cümlelerini etrafınızdan duymaya başladıysanız evet, sizin de evliler kervanına katılma zamanınız gelmiş. Uzun yıllardır sürdürdüğünüz bir ilişkiniz var ve artık bunu evlilik ile taçlandırmak istiyorsunuz. Hem heyecanlı zaman zaman da gergin olan bu bekleyiş sürecinde hazır etmeniz gereken çok şey var. Gelinlik, damatlık hazır, nikah şekerleri seçildi, davetiyeler de basılıyor, düğün yeri belirlendi, balayı destinasyonuna karar verildi deyip geçmeyin. Sizi en çok yoracak süreçlerden biri ev tutma ve içini döşeme zamanı. İçinize sinen evi bulduysanız sıra içini döşemesine gelsin. Ortak zevklerinize uygun mobilyalarınızı seçtiyseniz, beyaz eşya konusunda size biz yardımcı olalım. Evlenmeden önce mutlaka bir göz atın.

Önce buzdolabından başlayalım

Evlenmeden önce beyaz eşya bakarken ilk bakmanız gereken ürünlerin başında buzdolabı geliyor. Siemens’in KG56NHI30N modelindeki buzdolabını sizlere önerebiliriz. A ++ enerji sınıfı Siemens KG56NHI30N noFrost buzdolabının SuperCooling fonksiyonu etkinleştirildiğinde, alışverişten sonra dolaba yerleştirilen gıdaları daha hızlı soğutuyor. SuperFreezing fonksiyonu dondurucuya yeni gıda eklendiğinde dondurulmuş gıdaların buzunun çözülmesini engelliyor ve yeni gıdaların da daha hızlı dondurulmasını sağlıyor. Gereksiz güç tüketimini önlemek üzere tasarlanan fonksiyon, istenen sıcaklığa erişildiğinde normal çalışmaya geri dönüyor. Home Connect uygulaması ile dilediğiniz yer ve zamanda buzdolabının soğutucu bölmesindeki sıcaklık ayarını, SuperCooling ve SuperFreezing fonksiyonlarını devreye alabilirsiniz. Uygulama aynı zamanda buzdolabının kapısı açık kaldığında veya içindeki sıcaklık derecesi yükseldiği zaman kullanıcılarına bildirim gönderiyor.

SIEMENS KG56NHI30N Kombi Buzdolabı Inox modelindeki ürünü incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

Sırada çamaşır makinesi var

Buzdolabında kararınızı verdiyseniz, yeni evinize almanız gereken ikinci beyaz eşya çamaşır makinesi. Çünkü çamaşırlarınız kirlenecek ve illa ki yıkayacaksınız. Samsung’un WW10N644RPX/AH modelini sizlere önermek isteriz. A+++ enerji sınıfına dahil ve 1400 RPM devir hızına sahip olan yeni modelde bulunan Eco Bubble Köpükle Yıkama Teknolojisi, deterjanı hava ve su ile karıştırıp köpük oluşturarak çamaşırlarda leke ya da deterjan artığı bırakmadan en iyi sonucun alınmasını sağlıyor. Çamaşır makinesi modelinde bulunan AddWash Akıllı Kapak Teknolojisi sayesinde makine çalışmaya başladıktan sonra unutulan kıyafetler kolay ve hızlı bir şekilde eklenebiliyor. Samsung’un yeni çamaşır makinesi modellerinde bulunan Akıllı Denetim Sistemi Q-rator ise çamaşırın tipine ve kirlilik seviyesine göre kullanıcıya uygun programı önerirken internet bağlantısı üzerinden bir mobil uygulama aracılığıyla çamaşır makinesinin her yerden kontrol edilebilmesine olanak sağlıyor.

SAMSUNG WW10N644RPX Addwash A+++ 10kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi Inox ürününü incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

Bulaşık makinesi olmadan asla!

Evlenmeden önce beyaz eşya için hazırladığımız listede en olması gerekenlerden biri de bulaşık makinesi. Her gün elde yıkamayı düşünmüyordunuz, değil mi? Burada da sizlere Vestel’in yeni bir modelini önermek istiyoruz. A ++ verimlilik sınıfına giren bulaşık makinesinin 6 farklı yıkama programı bulunuyor. Bulaşıklarınızın kirliliğine ve vaktinize göre Super 50 dk (65 ᵒC), Jetwash 18 dk (35 ᵒC), Ekonomik 50 ᵒC, Ön Yıkama Programı, Hızlı 30 dk (40 ᵒC), Otomatik 60-70 ᵒC seçeneklerinden birini seçebilirsiniz.

VESTEL (+)20260254 BM-603X 6PRG 12KS A++ Bulaşık Makinesi Inox ürününü incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

Cevap bırakın