Evlenirken Kazananlar MediaMarkt’ta!

0

1491806480_2012_MEDIAMARKT_EVLILIK_30SN_0504_LEGALSIZ__0_00_06_20_

MediaMarkt’tan Yepyeni Keyifli Bir Reklam Filmi…

Avrupa’nın açık ara bir numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, evlilik hazırlığı yapan çiftlere özel keyifli reklam kampanyasını izleyicilerle buluşturdu…

Dünya markalarını, bol çeşit, düşük fiyat ve kaliteli hizmet anlayışı ile sunan Avrupa’nın açık ara bir numaralı teknoloji market zinciri MediaMarkt, evlilik kampanyası özelinde hazırladığı yeni reklam filmini yayınladı. Rakipsiz fiyatlarla ve elli bine varan bol çeşitle tüketicilerin yüzünü güldüren MediaMarkt, yepyeni kampanyasıyla bu kez evlilik hazırlığı yapan çiftlerin ve dünürlerin yüzünü güldürüyor.

Eğlenceli reklam filminde, evlilik sezonunun açılmasıyla hazırlık telaşına düşen çiftlerin ve dünürlerin MediaMarkt’a gelerek, Yuvakuran danışmanlığında, bol çeşitle ve rakipsiz fiyatlarla keyifli bir alışveriş deneyimi yaşadığı anlatılıyor. MediaMarkt’ın yeni iletişim kampanyası ”Kazananlar MediaMarkt’ta” konseptiyle hazırlanan film, ‘Düğünü olan soluğu MediaMarkt’ta alıyor, farklı markalardan binlerce ürünü keyifle inceliyor’ vurgusu ile destekleniyor.

Ayrıca reklam filmi, ‘Evlenenler kazanıyor, gülmek onlara yakışıyor’ eğlenceli sloganı ile MediaMarkt’ın müşteri memnuniyetindeki başarısına odaklanarak, tüketicilerin alışveriş yaparken aynı zamanda kazanma hazzını da yaşadıklarına dikkat çekiyor.

Eğlenceli kurgusuyla izleyiciye keyifli bir deneyim yaşatan yeni reklam filmini haberin devamında izleyebilirsiniz. İyi seyirler…

Cevap bırakın