Evinizin sağlık köşesi

Evinizin sağlık köşesi

0

Hayatta çok varlıklı bir birey ya da iyi bir kariyer sahibi olabiliriz ancak her şeyin başında sağlığın geldiğini unutmamalıyız. Her zaman kendimize dikkat etmemiz de kaçınılmaz bir gerçek. Bunun için yediklerimize içtiklerimize dikkat ettiğimiz kadar evlerimizde bulundurduğumuz medikal ürünler ve sağlık cihazları da bir o kadar önem taşıyor. Sizler için birkaç sağlık ürünü önermek istiyoruz. İşte, evinizin sağlık köşesi…

evinizin-saglik-kosesi

Evinizin sağlık köşesi

Her şeyin başı sağlık. Sağlığımız açısından gün içerisinde tükettiğimiz besinlere dikkat etmemiz gerekiyor. Aynı zamanda bununla birlikte spor yapmak da formda bir yaşam sürmemiz için önemli. Tabii ki gün içerisinde en az 2 litre su içmeyi de unutmamamız gerekiyor. Evlerimizde de sağlığımızın takibini kendimizin yapabileceği birkaç sağlık ürünü ya da medikal cihaz bulundurabilirsiniz. Her evde bir ilaç kutusu ya da sağlık dolabı elbet vardır. Tansiyon aleti, ateş ölçer gibi cihazların dışında vücut analizinizi yapabileceğiniz özel baskül, çeşitli ağrılarınıza iyi gelecek bir masaj minderi ve ayak bakım cihazı da evinizin sağlık köşesinde yer alabilecek ürünler arasında bulunuyor.

Vücudunuzu analiz edin

Genellikle tartılarak kaç kilo olduğumuzu öğrenip her zamanki beslenmemize devam ediyoruz değil mi? Kaç kilo olduğunuzun dışında vücudunuzun su oranını, yağ kütlesini ve kas kütlesini de öğrenmek ister misiniz? Tefal’in Body Partner adlı ürünü, ağırlığınızı gösterdiği gibi vücudunuzun su oranı, yağ ve kas kütlesini de size gösterebiliyor. 8 kişiye kadar otomatik profil tanıma özelliği bulunan üründe isterseniz misafir bir arkadaşınız için ayrı bir profil oluşturabiliyorsunuz. Ağırlık olarak 180 kilograma kadar kapasitesi bulunan ürün, bluetooth bağlantı özelliğine de sahip. Yüksek hassasiyet gösteren Tefal Body Partner ürünü ile kollarınız, göğüsleriniz, beliniz, kalçanız, uyluk ve baldırlarınız gibi vücudunuzun her bölgesini kolaylıkla ölçebilirsiniz.

Tefal Body Partner Vücut Analiz ürününü incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

Şimdi masaj zamanı

Yoğun geçen bir günün ardından iyi bir masaj güzel gelmez miydi? Evinizin sağlık köşesi için bir masaj minderi satın alabilirsiniz. Gün içinde koşturmaca içerisindeyken bedenimizi oldukça fazla yoruyoruz ve bunun acısı da akşam eve döndüğümüzde çıkıyor. Medisana’nın ısıtıcılı, ovma ve boyun destekli yastıklı masaj minderi, omurilik boyunca yapılan ovmalı masaj sayesinde sırt bölgesinde hissedilir bir rahatlama sağlıyor. Bununla birlikte oturma bölgesindeki vibrasyonlu masajı sayesinde tüm kas sistemlerinde bir gevşeme yaşayabilirsiniz. Vibrasyonlu masaj için program seçimi yapabilirsiniz. İsterseniz sürekli bir masaj tercih edebilir ya da kesik kesik yapılmasını isteyebilirsiniz. Ürünün ısıtma fonksiyonu kasları gevşetici bir sıcaklık veriyor. Uzaktan kumandasıyla birlikte gelen masaj minderi, yoğun geçen bir günün ardından sizi oldukça rahatlatacak.

Medisana 88902 Isıtıcılı-Ovma-Boyun Destek Yastıklı Masaj Minderi ürününü incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

Ayaklara da bakım gerekli

Evinizin sağlık köşesi için bir ayak bakım cihazı da dolabınızda yerini alabilir. Sonuçta bütün günün yorgunluğunu ayaklar çekiyor, değil mi? Gün boyunca oradan oraya koştururken en çok yükü ayaklarımız taşıyor. Sinbo’nun SS-4036 modelindeki ayak bakım cihazı ayak ve topuk bakımı için oldukça ideal bir ürün. Otomatik döner başlığı sayesinde ayak bakımınızı kolaylıkla yapabilirsiniz. Üründe 2 farklı döner başlığın olduğunu da belirtmekte fayda var. Sert nasırları çıkarmak için ve ayaktaki daha yumuşak bölgelerin bakımı için iki farklı seçenekte ayaklarınızın bakımını kolaylıkla yapabilirsiniz.

Sinbo SS-4036 Ayak Bakım Cihazı ürününü incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

Cevap bırakın