Evinizi hızlı ve kolay temizleyin

0

Özellikle çalışan kadınlar için ev süpürmek oldukça zahmetlidir. Evin hijyeni ve sağlığımız için yere dökülen ekmek kırıntısı, saç ve tozların pratik bir şekilde temizlenmesi gerekiyor. Bu hafta evdeki işlerinize yardımcı olacak ve sizi temizlik yaparken yormayacak bir ürün tanıtacağım. Rowenta’nın yeni Air Force 360 dikey şarjlı el süpürgesini test ettim. İşte izlenimlerim…

Daha güçlü, daha performansı yüksek

Rowenta Air Force 360, ilk bakışta tasarımıyla dikkat çekiyor. İnce ve döner başlığı sayesinde rahatlıkla evin en kuytu bölgelerinde temizlik yapabiliyorsunuz. Işıklı başlığı sayesinde koltuk altları ve evin karanlıkta kalan yerlerini aydınlatarak, rahatlıkla temizlik yapabiliyorsunuz. İnce başlığı ve borusu kolaylıkla koltuk altlarını süpürmenize olanak sağlıyor. Tetiğe basarak çalıştırabildiğiniz el süpürgenizin toz haznesi dolduğunda kolaylıkla boşaltarak temizliğe devam edebiliyorsunuz.

El süpürgesi seçerken en önemli detaylardan birisi de ürünün şarj süresidir. Rowenta Air Force 360’ı duvar şarj ünitesi ile şarj edip, uzun süre kullanabiliyorsunuz. Dilerseniz süpürgenizi ayrı şarj ünitesi ile de şarj edebilirsiniz. Süpürgenizin duvar ünitesinde yer alan saklama alanları sayesinde de aksesuarlarınızı kaybolmadan saklamanız da mümkün.

rowenta-airforce

Hem halıda hem de zeminde derinlemesine temizlik

Standart el süpürgelerine kıyasla Rowenta Air Force 360, yüksek performansı ile dikkat çekiyor. Dikey tutuş özelliği ile dip köşe kolaylıkla temizlik yapabiliyorsunuz ve halı ile sert zeminlerde de iyi bir performans sergiliyor. Hepimizin bildiği gibi dip köşeler tozlu kalır ve süpürmesi de zor olur. Ürünün döner ve ince başlığı sayesinde dip köşeleri de eğilmeden ve yorulmadan rahatlıkla temizleyebiliyorsunuz. Özellikle kapı diplerinin daha loş olduğunu hepimiz biliriz. Kapı diplerinde bile Rowenta Air Force 360’la toz, kırıntı ve saç bırakmadan temizlik yapabiliyorsunuz.

Çocuklu aileler için ideal 

Çocuklu aileler için evde hijyen zorunlu ve oldukça da yorucudur. Sürekli olarak süpürgeyi yerinden çıkarmak, evi süpürürken eğilip doğrulmak ve sonra tekrar süpürgeyi yerine yerleştirmek oldukça yorucudur. Evi süpürmek ve sürekli temiz tutmak için artık yorucu hareketler yapmanıza artık gerek kalmadı. Kablosuz oluşuyla oldukça pratik bir temizlik imkanı sunan Rowenta Air Force 360, çocuklu aileler için de bir kurtarıcı olabilir. Çocuklu aileler için oldukça zahmeli ve yorucu olan ev temizliğini bu süpürgeyle rahatlıkla temizleyebilirsiniz ve çocukların dağıtıp döktüğü her türlü kırıntıyı ve döküntüyü süpürgenizle temizleyebilirsiniz. Özellikle havaların soğuduğu şu günlerde evdeki minik yaramazların çıkardığı ekstra temizlik işlerine bu süpürgeyle yetişmek mümkün. 

Evde pratik temizlik için kullanabilirsiniz

Rowenta Air Force 360, performansıyla hem benim hem de kız kardeşlerimin beğenisini kazandı. Evinizde pratik temizlik yapmak için baş köşeye yerleştirebilirsiniz.  

Cevap bırakın