Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  Satın Alma RehberiEvinizi daha konforlu hale getirecek ürünler

  Evinizi daha konforlu hale getirecek ürünler

  Yeni bir ev demek, yeni bir hayat demektir. Boş bir evi yaşam alanına çevirmek ise bazen yılları bulabilir. Bu ay sizler için evinizde olmazsa olmaz favori markalarımın en iddialı ürünlerini seçtim.

  BOSCH i-DOS

  Bosch Dokunmatik Ekranlı Serie 6 i-DOS çamaşır makineleri: Yeni Bosch Serie 6 i-DOS çamaşır makineleri, makineye her seferinde deterjan koyma işlemine son veren akıllı dozaj sistemi ve ısı, sıkma devri gibi yıkama ayarlarını dokunmatik led ekranı üzerinden yapılmasına izin  veren DirectSelect özelliği ile hem dizayn hem de teknolojik inovasyon olarak yeni çağın temsilcisi. 8 ve 9 kg’luk 2 farklı modeli olan Bosch Serie 6 i-DOS çamaşır makineleri ayrıca 10 yıl ek motor garantisi ile de evinizde güvenebileceğiniz en büyük yardımcınız.

  Akıllı dozaj özelliği ile israfa dur deyin

  Yeni Bosch Serie 6 i-DOS çamaşır makinesi, sahip olduğu akıllı otomatik dozaj sistemi ile makinenin deterjan çekmecesine, şişenin tamamı bir kez konan konsantre sıvı deterjan ile bir daha deterjan çekmecesini açmaya gerek kalmadan 40 defaya kadar yıkama yapıyor. Özel sensörleri sayesinde makineye yüklenen çamaşırın ağırlığını, kirlilik derecesini ve kumaş cinsini belirliyor. Bu bilgilere dayanarak da kullanacağı yıkama programını, uygun sıcaklık derecesini ve devir sayısını kendi seçiyor, ne kadar deterjan ve yumuşatıcı alması gerektiğini de kendi belirliyor. A+++ -%30 enerji sınıfı ile en üst enerji sınıfı olan A+++’dan yüzde 30 daha az enerji tüketiyor.

  ElectroluxZSPCSILENT_1

  Electrolux’ün doğa dostu sessiz süpürgeleri: 1919 yılında kurulan Electrolux, İsveç merkezli bir firma. Ev aletleri ve profesyonel ürünlerde dünya lideri olan Electrolux, her yıl 150’den fazla ülkede 50 milyonun üzerinde ürün satıyor. Electrolux ayrıca evlerde kullanılan ilk elektrikli süpürgenin de yaratıcısı. Benim evimde de kullandığım ve performansından oldukça memnun olduğum bir marka.

  Hem güçlü hem de tasarruf imkanı sağlıyor

  Electrolux, geçtiğimiz günlerde 1 Eylül 2015 itibariyle Türkiye’de elektrikli süpürgelerin enerji verimliliğine yönelik başlayan enerji etiketi uygulaması doğrultusunda yeni enerji verimli ürünlerini duyurdu. Bu uygulamaya göre artık 1600 Watt üzeri yüksek enerji tüketimli ürünlerin satışı engellenecek ve her ürünün üzerinde enerji verimliliği sınıfı ve performans kriterlerini gösteren etiketler yer alacak. Bundan sonra enerji tüketimi, emisyon, toz toplama performansı ve sessizlik gibi kriterler önem kazanacak.  Bu etiket sayesinde artık nihai kullanıcı satın almak istediği ürünle ilgili çok daha fazla bilgiye sahip olacak.  Örneğin bu etiket üzerinde toz emiş standartları ve enerji tasarrufu gibi kriterler da “A” ile “G” arasında tanımlanacak. Yani, “Ne kadar emiş gücüne ihtiyacım var?” ya da “Onun yerine enerji tasarrufu mu tercih edeyim?” soruları arasında artık çok rahat bir şekilde karar verilebilecek. Önceden süpürgelerde daha çok emiş gücüne bakılıyordu. Fakat şu anda süpürgede Watt’ların düşürülmesiyle beraber daha iyi performans almak için birçok Ar-Ge yatırım yapmanız gerekiyor. Bu yatırımlarda tabii ki ilk önce ürünün zeminle temas eden başlıklarının performansına önem vermek gerekiyor ki  daha düşük Watt’lı motorlarla tozu toplayabilsin. Aynı şekilde başlıklardan tozu aldıktan sonra hazneye ya da torbaya gitmesi için de teleskopik borunun performansının da çok kuvvetli olması gerekiyor. Dolayısıyla önceleri ürün seçiminde yüksek motor gücü ilk kriter olurken şu anda ürün içinde daha fazla teknoloji barındıran Ar-Ge yatırımı yapılmış ürünler öne çıkıyor.

  Bu kapsamda Electrolux daha yüksek performansı daha düşük enerjiyle sunan EcoForce serisinin devamı olan ürünler sunmaya devam ediyor. EcoForce, Electrolux mühendislerinin Ar-Ge çalışmaları sonucunda geliştirdikleri elektrikli süpürge serilerimizdir. Performansı arttırırken, enerji tüketimini azaltan bu teknoloji ile tüm elektrikli süpürge modellerimiz var olan özelliklerini de korur. Bu sayede Electrolux grubunun globalde koymuş olduğu hedef doğrultusunda 2020 yılında enerji tüketimini 2005 yılına kıyasla %50 indirmeyi amaçlıyor.  Markanın yeni çevreci ürünleri Silent Performance Cyclonic grubunda yer alan ZSPCSILENT, ZSPCCLASS ve ZSPCPARKET ve Power Force grubunda yer alan ZPFPARKETT ve ZPFCLASSIC modeli elektrik süpürgelerini bundan böyle sadece 700 ve 800 Watt’lık enerji tüketerek yüksek temizlik performansı sunmaya devam edecek.

  Çevreci ve sessiz süpürgeler geliyor

  Electrolux’un yeni çevreci ürünleri Silent Performance Cyclonic grubunda yer alan ZSPCSILENT ve ZSPCPARKET modeli elektrik süpürgeleri sürahi yapısı ve sesi asgari düzeye çeken yeni DustPro sessiz başlığı sayesinde temizlik performansından ödün vermeksizin daha sessiz temizlik imkanı sunuyor. Clean Air Filtration özelliği ise havadaki alerjen ve diğer kirleticileri yok ederek temizlik sırasında alerjik reaksiyonları ortadan kaldırıyor. Ayrıca Easy Empty sistemi sayesinde makinenin toz haznesini kolayca çıkartma ve rahatlıkla temizleme fırsatı sunuyor.

  Power Force grubunda yer alan ZPFPARKETT güçlü PowerForce motoru ve DustPro başlığı ile hem halı hem de sert zeminde mükemmel temizliği garanti ediyor. Ayrıca 360 Motion Technology sayesinde ürünlerde yer alan küçük döner tekerlekler küçük eşyaların ve erişimi kolay olmayan yerlerin rahatlıkla temizlenebilmesini sağlıyor. Toz torbasını hızlı ve temiz bir şekilde boşaltabilmek için 180° açılan kapak, elektrik süpürgesinin gövdesine kolay erişim sunuyor ve böylece toz torbasının birkaç saniye içerisinde değiştirilmesini sağlıyor.

   

  siemens_supurge_post

  Siemens VSQ8PET1 animalSpecialist: Siemens’in, hayvanseverlere özel olarak geliştirdiği yeni elektrikli süpürgesi  VSQ8PET1 animalSpecialist,  sahip olduğu mükemmel halı temizleme performansı ile   evlerdeki küçük dostların geride bıraktığı tüy ve kirlerin hijyenik bir şekilde temizlenmesi için tasarlandı. . Uluslararası Reddot Tasarım Ödüllü VSQ8PET1 animalSpecialist elektrikli süpürgenin toz torbası dolsa dahi performansı hiç azalmıyor.

  İleri teknolojiyi daha fazla kolaylık ve konfor için hayata kazandırmaya devam eden Siemens, hayvanseverlere özel olarak geliştirdiği yeni elektrikli süpürgesi  VSQ8PET1 animalSpecialist’i Türkiye’de tüketicilerin beğenisine sundu. Yeni Siemens VSQ8PET1 animalSpecialist elektrikli süpürge, evimizi paylaştığımız sevimli  dostlarımızın geride bıraktığı tüy ve diğer kirleri sorun olmaktan tamamen çıkararak  önemli bir fark yaratıyor.

  quattroPower , powerSensor teknolojileri, powerProtect toz torbası ile donatılan yeni Siemens VSQ8PET1 animalSpecialist elektrikli süpürge,  sevimli dostlarımızın bıraktığı tüy ve kirleri hijyenik bir şekilde  temizlemenin yanı sıra sahip olduğu bionicFilter sayesinde kötü kokuları da giderir. s Üstelik uluslararası tasarım yarışması Reddot 2014’te tasarım ödülü bulunan halı uzmanı VSQ8PET1 animalSpecialist elektrik süpürgesinin, halı, sert zemin ve dışarı verdiği hava emisyon değerlerinin hepsi “A” sınıfında yer alıyor. A sınıfı, bu üç kategoride ulaşılabilecek en yüksek değerleri ifade ediyor.

  Kullanımı çok kolay

  Yıkanabilir hijyenik HEPA filtresi özellikle alerjik bünyeler için ideal. Bionic filtresi sayesinde  istenmeyen kokuların giderilmesine katkıda bulunuyor. Ekstra kuvvetli temizleme performansı sağlayan sessiz kullanımlı SilentClean Premium özel parke ucu, halıya yapışmış evcil hayvan tüyleri gibi zorlu temizlikte bile yüksek performans sağlayan özel turbo fırçası, XXL koltuk ve kanepe süpürme başlığı ile kullanıcıyı yormuyor ve çok kolay bir kullanım sunuyor. Parke veya fayans aralıklarının temizliği için özel olarak geliştirilmiş sert zemin ucu ise çizmeden zarar vermeden temizlik yapılmasını sağlıyor.

  Tüm bu üstün özellikleri ile Siemens VSQ8PET1 animalSpecialist elektrikli süpürge özellikle  evini sevimli dostlarıyla paylaşanlar ve evlerinde maksimum  hijyen arayanların tercih edeceği elektrikli süpürgelerin başında yer alıyor Otomatik kablo toplama özelliği, elektronik güç ayarı, elektronik toz torbası doluluk göstergesi, mobilya ve duvarları çizilmelere karşı koruyan softBumper hava yastıkları, yine çizilmelere karşı özel kaplamasıyla üstün manevra özelliği bulunan tekerlekleri ile dikey ve yatay park etme özellikleri de Siemens’in ince düşünülmüş ayrıntılarını yansıtıyor.

  profilo-buzdolabi

  Profilo Maksima Kombi Buzdolabı: Profilo Maksima Kombi Buzdolabı serisi  hacim, fonksiyonellik ve enerji tasarrufu beklentilerini optimum seviyede karşılıyor. Derin dondurucusu alt bölümünde konumlanan yenikombi buzdolabı serisi Maksima diğer buzdolaplarına göre yüzde on daha geniş hacimli 559 litrelik iç hacmi buzdolabına sığamadığı için hep mutfak köşelerine atılan karpuzların bile yüzünü güldürüyor.

  Profilo Maksima yiyeceklerin daha uzun süre taze kalması için yepyeni teknolojilerle donatıldı. VitaPlus sensörleri, buzdolabının içindeki sıcaklığı sabit tuttuğu için yiyecekler daha uzun süre taze kalıyor. ExtraFresh çekmecesi, nem kontrol mekanizması sayesinde yiyeceklerin en uygun nem seviyesinde saklanmasını sağladığı için sebze ve meyvelerin tazeliği daha da uzun süre korunuyor. Profilo Maksima’nın ExtraCold çekmecesinin ayarlanabilir sıcaklık kontrol mekanizması sayesinde ise, bu bölmede buzdolabının diğer bölümlerinden daha soğuk bir ortam oluşuyor. Üstelik bu bölmelerin yerleri ile oynayıp tercihize göre buzdolabınızın içini organize edebilirsiniz.

  Tüm bu özellikleri ve kullanışlılığının yanı sıra A++ enerji verimliliğine sahip olan, Profilo Maksima Buzdolabı, Aralarında inox, beyaz ve siyah cam kapı olmak üzere   beş farklı modelden oluşuyor.

  BREVILLE BGR 200 GRILL 2400 W Tost Makinesi

  Breville BGR 200 Grill 2400 W Tost Makinesi:  Sabahları en lezzetli tostu hazırlamak için kullanabileceğiniz Breville BGR 200 Grill 2400 W Tost Makinesi ile isterseniz yiyeceklerinizi ezmeden de pişirebilir, tost makinenizi ızgara olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca yatırılabilen ızgara plakaları sayesinde besinlerin yağı damlama tahtasına dökülür, daha hafif ve Glisemik Index değeri düşük yiyecekler hazırlamanıza yardımcı olur.

  De'Longhi Extra Chef Multifry

  De’Longhi Multifry: Her kadın kendini mutfakta kanıtlamak ister ve bunun için ise çeşitliliği artırarak mutfakta fark yaratmak ister. De’Longhi’nin yepyeni ürünü ile mutfakta tek bir ürün kullanarak sınırsız tarifi hazırlamanız artık mümkün. Multifry ile bir ölçek yağ kullanarak dilediğiniz tarifi deneyecek, mutfakta ustalığınızı konuşturacaksınız.

  Çoklu pişirme sağlayan De’Longhi Multifry ile patatesten risottoya, kuskustan pizzaya, güveçten pilava, yahniden türlüye, biftekten balık filetoya, kekten turtaya kadar farklı yemekler hazırlayabilir, alışılmış menülerin dışına çıkabilirsiniz. De’Longhi Multifry ile simit, lahmacun, tas kebabı gibi geleneksel Türk lezzetlerini de evinizde deneyebilirsiniz.

  En iyi pişirme performansı ile hem aparatlı hem de aparatsız olarak kullanım sunan De’Longhi Multifry sayesinde ekmek, browni, cookie gibi lezzetler ile misafirlerinizi ve kendinizi şımartabilirsiniz. Farklı atıştırmalık alternatifleri arıyorsanız istediğiniz kuru meyveler ile damak tadından ödün vermeden hazırlayacağınız müsli bar ile de sağlığınızı ve formunuzu koruyabilirsiniz.

  Dilediğiniz tarifi Multifry yapsın, zamanınız size kalsın!

  Mutfakta zaman kazanmak isteyenlere pratik bir kullanım sunan Multifry, SHS 360 derece pişirme özelliğiyle yemekleri kısa bir sürede pişirmenizi sağlıyor. Kendiliğinden ısı yayımı ve ızgara pişirme tekniği sunan De’Longhi Multifry, yemeklerin pişerken kurumasını da önleyerek lezzetli yemekleri sofralarınıza taşıyor.

  Siz de sınırsız tarifleri deneyip mutfakta harikalar yaratmak istiyorsanız De’Longhi Multifry ile tanışmanın tam zamanı!

  Kenwood El Blenderlı Mutfak Robotu (2)

  Kenwood El Blender Seti: Kenwood’un yeni mutfak robotlu el blender seti, turbo hızı ve 5 fonksiyon özelliği ile mutfaktaki en büyük yardımcınız olacak! Mutfakta yemek yaparken, ihtiyacınız olan her şeyi bir arada sunan yeni Kenwood Mutfak Robotlu El Blender seti ile yemeklerinizi lezzetli, pratik ve çok daha hızlı bir şekilde hazırlamanın keyfini yaşayacaksınız.   

  Yeni Kenwood Mutfak Robotlu El Blender setinin maksimum hız performansıyla hem yarattığınız lezzetlerde kontrolü ele alacak, hem de kendinize vakit ayırabilmenin tadına varacaksınız. Yeni Kenwood Mutfak Robotlu El Blender setinin 1000 W gücündeki mutfak robotu ile meyve, sebze, yeşillik, peynir gibi tüm gıdaları istediğiniz gibi ve hızla doğrayacak ve rendeleyeceksiniz. İkili mikseri ile kremadan pasta hamuruna her şeyi kolaylıkla çırpacak, blender sayesinde de çorbadan smoothieye farklı tatlar hazırlayarak mutfakta kısa zamanda birbirinden özel lezzetlere imza atmanın keyfini yaşayacaksınız.

  Arcelik-Telve
  Arçelik Telve:
  Kırmızı, beyaz ve siyah olmak üzere üç renk seçeneğiyle sunulan yeni Arçelik Telve, şık tasarımı ve geniş kapasitesiyle tüketicilerle buluşuyor. Arçelik Telve’nin en yeni modeli olan K3300, Cooksense teknolojisi sayesinde bol köpüğüyle gerçek Türk kahvesi lezzetini sunuyor. Paslanmaz çelik tabanlı cezvesi ile geleneksel damak zevkine uygun Türk kahvesi pişirme imkânı veren üründe, tek seferde bir fincan kahve yapılabildiği gibi, 3 kişi için de kahve hazırlanabiliyor. Taşmayı önleyen özel sistemiyle dikkat çeken üründe tek tuşla kolayca kahve yapılabiliyor. Kahveler hazır olduğunda sesli uyarı ile bildiren ürün, kompakt yeni tasarımı sayesinde az yer kaplıyor.

  Arzum-FITSENSE_3CCArzum Fitsense Vücut Analiz Baskülü: Yeni yılda formda kalmanıza yardımcı olacak. 100 gr’lık değişimleri bile anında görmenizi sağlayan Arzum Fitsense Vücut Analiz Baskülü hem kilonuzu hem de sağlıklı bir vücut için takip edilmesi gereken yağ, su, kemik ve kas ölçümünü evinizin konforunda yapıyor.

  Küçük dokunuşlarla büyük farklar yaratan Arzum, Fitsense Vücut Analiz Baskülü’yle yeni yılda formda kalmanıza yardımcı olacak. Sağlığına özen gösterenler için güzel bir hediye alternatifi olan Arzum Fitsense Vücut Analiz Baskülü hem kilonuzu hem de sağlıklı bir vücut için takip edilmesi gereken yağ, su, kemik ve kas ölçümünü evinizin konforunda yapıyor.

  Arzum Fitsense Vücut Analiz Baskülü yağ, su, kemik ve kas ölçümünü ayrı ayrı yaparak kilo kontrolüne yardımcı oluyor. Kişisel veriler girildikten sonra detaylı vücut analizi yapan Arzum Fitnense, 8 farklı hafıza kaydı yapabiliyor. LCD dijital ekranı, geniş cam yüzeyi ve iki satırlı görüntüleme özelliğiyle veriler rahatça okunabiliyor. Ayrıca ağırlık birimi ve boy için uzunluk birimi değiştirme düğmesi bulunan Arzum Fitnense, hassas algılayıcılarıyla 100 gr kilo hassasiyeti sağlayarak en doğru analizi yapıyor. Arzum Fitsense Vücut Analiz Baskülü maksimum 150 kiloya kadar ölçüm yaparken, otomatik sıfırlama ve kapanma özelliğine de sahip.

  Ödüllü Braun Carestyle 5 Serisi (2)

  Braun Carestyle 5 Buharlı Ütü: Alman teknolojisi ve kalitesinden vazgeçmeyenler için Braun Carestyle 5 serisi, hem zaman hem de stresten tasarruf etmenizi sağlıyor. Carestyle 5, kompakt tasarım ve sahip olduğu özellikleri ile sizi ütülemenin ağır yükünden kurtararak, mükemmel ütüleme deneyimleri yaşatıyor.

  Elbiselerinizi ideal sıcaklıkta ütüleyin

  Dünyada bir ilk olan yuvarlak hatlara sahip, yukarıya doğru kıvrılan 3D Eloxal BackGlide tabanıyla en inatçı kırışıklıkları bile kolayca açıyor.  Ütülemede zorlandığınız fermuar, düğme, dikiş gibi engellerin üzerinden de takılmadan, rahatça kayabilen Braun Carestyle 5, üstelik kıyafetlerinizin bu detaylarına asla zarar vermiyor. Yeni iCare teknolojisi, akıllı kumaş koruma sistemi sayesinde kumaş türünüz ne olursa olsun, ideal sıcaklığı ayarlayarak en hassas kumaşlar da bile koruma sağlıyor. “

  En iyi ürün seçilen Braun Carestyle 5, kullanımı kolaylaştıran, dijital kontrol paneli, kolay kilit sistemi, akıllı kumaş özelliği ve otomatik kapanma fonksiyonu ile sizi hayalinizdeki ütüye ulaştırıyor!

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN