Eviniz için pratik temizlik tavsiyeleri

0

Çalışan insanların hayatındaki  en önemli sıkıntılardan biri ev işleridir. Düşünsenize gün boyu çalışıyorsunuz ve eve ulaştığınızda sizleri dağ gibi bulaşık, çamaşır, ütü ve katlanacak çamaşırlar bekliyor. Oysa ki evimiz bizim için dinlenme ve huzur bulma yeridir. Neyse ki bu noktada imdadımıza teknoloji yetişiyor. Son yıllarda çıkan pratik ve teknolojik ev aletleri hayatımızı kolaylaştırıyor ve yorucu ev işlerinin yükünü hafifletiyor. Bu hafta hem evinizi pratik bir şekilde temizleyebileceğiniz, hem de zamandan tasarruf edebileceğiniz bir ürünle sizi tanıştıracağım.

Elektrik süpürgesinin yerini dikey süpürgeler alıyor
Son yıllarda şarjlı dikey süpürgeler oldukça revaçta. Birçok marka ardı ardına yeni ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunuyor. Electrolux de evlerimizi süpürme yöntemini değiştiren yeni kablosuz bir elektrikli süpürgeyi yakın zamanda piyasaya sürdü. Electrolux Pure F9, bizlere geleneksel bir elektrikli süpürgenin performansını dikey bir süpürge özgürlüğü ile birleştiren bir ürün sunuyor. Güçlü pil teknolojisi ve yenilikçi tasarımıyla bu süpürge oldukça pratik ve fonksiyonel.

Electrolux PURE F9 şarjlı dikey süpürgeler, Electrolux’un şarjlı dikey süpürgeler pratik ev temizliği için adeta çalışan kadınların sağ kolu oldu diyebilirim. Evi süpürmek o kadar hızlı ve kolay ki! Bir kere peşinizden çekiştirerek sürüklediğiniz bir süpürge  ve kablo yok. Özgürce evin içinde bütün odaları gezebiliyorsunuz. Bu bile başlı başına şahane bir özellik. Diğer taraftan koltukları, perdeleri ve tavanları da temizlemek oldukça kolay ve ergonomik.  Tüm saydığım bu özelliklerle birlikte Electrolux PURE 9, elektrik süpürgesinin yerini alabilecek bir ürün.

Tek şarjla daha uzun süre kullanım

Electrolux PURE F9 şarjlı dikey süpürge, bugünkü ihtiyaçlarımıza göre tasarlanmış bir süpürge. Hem pratik, hem de tozu havadan ayırarak, emdiği havayı temizleyerek dışarıya veriyor. Şarjı da oldukça uzun süre dayanıyor. Bir haftada 3+1 bir evi 3-4 kere süpürebiliyorsunuz. Bu seri tek başına süpürgenin yerini tutuyor. Hızlıca ve pratik temizlik yapmak için oldukça ideal.

Evcil hayvan besleyenler için kolaylık

PURE F9, aşağı ve yukarı hareket edebilen gövdesi, uzayabilen hortumu ve 3’ü 1 arada akıllı aksesuarı ile zemin, döşeme, mobilya altları, üstleri ve tavandaki tüm kir ve tozları rahatlıkla temizlemenize imkan veriyor. Uzayabilen hortumla tavanlara kadar temizlik yapabiliyorsunuz. Bu özellik süpürgenizi kendi boyunuza göre ayarlamanıza da yardımcı oluyor. Böylelikle ev süpürüken beliniz ağrımıyor. Özellikle bel ve boyun ftığı gibi rahatsızlıkları olan kişiler rahatlıkla tercih edebilirler.  Evinizde evcil hayvan besliyorsanız eğer oldukça pratik bir ürün. AllergyPro başlık ile mobilyalarınızdan, döşemenizden ve merdivenlerinizden toz ve ince partikülleri temizleyebiliyorsunuz.  Süpürgenin en sevdiğim özelliği karanlık köşelere girince ışıklarının yanması ve hareket kabiliyeti. Süpürgenin ışıkları yandığında aynı zamanda zemindeki tozları ve yerlerdeki saçları da rahatlıkla görebiliyorsunuz. Benim gibi uzağı göremeyen birisi için oldukça önemli bir özellik.

Evinizin tek süpürgesi

Electrolux, PURE F9’u “Evinizin tek süpürgesi” sloganı ile pazarlıyor. Süpürge bu sloganın hakkını veriyor ve tüm temizlik ihtiyaçlarınıza yardımcı oluyor. Çok güçlü ve çok yönlü bir süpürge olan PURE F9’un, piyasada PURE F9 Confident ve PURE F9 Allergy olmak üzere iki modeli bulunuyor. Evinizin temizlik ihtiyacına göre istediğiniz modeli seçip, kolayca temizliğe başlayabilirsiniz.

Cevap bırakın