Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  DonanımEv partileri JBL Partybox ile renkleniyor

  Ev partileri JBL Partybox ile renkleniyor

  Yeni yılı evde karşılamaya hazırlananlar için yılbaşı gecesinin vazgeçilmez eğlencesi müzik. Üstün ses kalitesi ve gelişmiş ses teknolojileriyle dünyanın önde gelen hoparlör şirketlerinden JBL, farklı boyutlarda her bütçeye uygun Partybox modelleriyle yılbaşı partilerinin yıldızı olmaya aday.

  Hoparlör denince akla ilk gelen markalardan JBL, farklı boyutlarda sunduğu Partybox modelleriyle evde ya da açık havada düzenlenen tüm buluşmaların vazgeçilmez parçası oluyor. Yılbaşı gecesi yaklaşırken yeni yılı evde karşılamaya hazırlananlar için efsanevi JBL kalitesiyle üstün ses performansı sunan Partybox modelleri, zengin özelleştirilebilir ışık gösterileri ve kablosuz mikrofon bağlantısıyla eğlenceyi en üst düzeye taşıyor.

  JBL Partybox ailesinin suya dayanıklı ve hafif tasarımı ile her yere kolaylıkla taşınabilen en kompakt üyesi Partybox Encore, 10 saat pil ömrü ile kesintisiz eğlence sunuyor. JBL Pro Sound ve derin bas desteği ile 100 Watt çıkış gücü sunan Partybox Encore, ister evde ister açık havada yeterli ses düzeyini sağlayarak her türlü partiye boyut katıyor.

  EQ ve eko ayarı yapılabilen kablosuz mikrofonuyla birinci sınıf karaoke eğlencesi yaşatan Encore, mükemmel ortam için PartyBox uygulaması aracılığıyla müziğinizi ve ışık gösterisi renklerinizi kontrol edebilmenize ve başka hoparlörlerle senkronize ederek ses sisteminizi genişletebilmenize fırsat sunuyor. Partybox Encore, 11,900 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN