Ev hediyeniz hazır mı?

Ev hediyeniz hazır mı?

0

En yakın arkadaşınız dünya evine girdi ve sıra geldi onların bu mutlu gününü kutlayacak hediyeye. Yeni evli çiftlerin evlerinde genelde eksik çok olur ve onlara alınabilecek hediye alternatifi de oldukça boldur. Peki, sizin ev hediyeniz hazır mı? Eğer ne hediye alacağınız konusunda kararsızsanız buyrun sizlere yardımcı olalım…

ev hediyeniz hazır mı?

Ev hediyeniz hazır mı?

Küçükken bahçede birlikte top peşinde koşturduğunuz, yıllar geçtikçe gençliğinizi paylaştığınız, sırlarınıza ortak ettiğiniz arkadaşınız artık evleniyor. Düğüne gitmek üzere hazırlanırken, yıllar önceki haliniz gözlerinizin önünden geçiyor ve akıp giden zamana hayret ediyorsunuz. En yakın arkadaşınız artık kendi yuvasını kuruyor. Tabii bu durumda ona güzel bir ev hediyesi almalısınız. Ne alacağınız konusunda henüz karar vermediyseniz biz sizlere yardımcı olalım. Yeni evli çifte alınabilecek en güzel hediyelerden biri mutfaklarında kullanabilecekleri bir mikrodalga fırın olabilir. Ya da yemek sonrasında kullanabilecekleri bir çay ya da kahve makinesi de iyi bir alternatif olabilir. Benim arkadaşım tam bir mutfak delisi, her şeyi var derseniz de yeni evli çiftin hayatını kullanımı rahat ve pratik bir ütüyle kurtarabilirsiniz.

Pratik mutfaklar için

Mutfaklarda pratik bir kullanım sunan ve zamandan tasarruf etmenizi sağlayan ürünlerin başında mikrodalga fırın geliyor. Daha önceden yapmış olduğunuz yemeği, yaklaşık 2 dakika içerisinde ısıtıp sofraya koyabilirsiniz. Ya da çözmeyi unuttuğunuz buzluktaki ürününüzü çok pratik bir şekilde yemek yapmaya hazır kıvama getirebilirsiniz. LG’nin NeoChef serisindeki modeller farklı kullanım özellikleriyle dikkat çekiyor. Serinin içinde yer alan MH6565DIS modeli 25 litre kapasite pişirme haznesine sahip bir ürün. Smart Inverter motoruyla donatılan LG Neochef, her türlü yemek tarifinin altından başarıyla kalkıyor. 300’den 1200 watt’a kadar olan linear güç kontrolü özelliğini kullanarak pişirme ve buz çözme işlemlerini yapmakla birlikte, Smart Inverter teknolojisiyle yiyeceklerin lezzetini bozmadan besleyici içeriklerinin korunmasını da sağlıyor. Çikolata ya da peynir gibi yiyeceklerin eritilmesi için de kullanılabilen NeoChef, özelleştirilmiş ayarları sayesinde diğer birçok yiyeceğin de birebir şekilde hazırlanmasına imkan veriyor. Mikrodalga fırın evde sağlıklı ev yoğurdu yapmakta bile kullanılabiliyor. LG NeoChef’in Healthy Fry özelliği ile, yemekler yüzde 72 daha az yağ kullanılarak çok daha sağlık bir şekilde pişirilebiliyor.

LG MH6565DIS.BWHQLTK Mikrodalga Fırın ürününü incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

Hem çay hem kahve yapabiliyor

Ev hediyeniz hazır mı? Eğer daha ne alacağınıza karar veremediyseniz çay ya da kahve makinesi iyi bir tercih olacaktır. Ancak isterseniz ikisini de aynı anda yapan bir ürünü tercih edebilirsiniz. Korkmaz’ın A353 modelindeki çay kahve makinesini tavsiye edebiliriz. Aynı terminal gövde üzerinde geleneksel Türk çayı hazırlarken, bir yandan da lezzetli ve köpüklü Türk kahvesi yapabilen ürün, tek seferde 20 bardak çay çıkartabiliyor ve 4 fincan kahve kapasitesine sahip. Mia Çay Kahve, susuz kaldığında elektriği kesen güvenlik sistemi ve sıcak tutma moduyla yeni evli çiftin mutfaktaki en pratik yardımcısı olabilir.

KORKMAZ A353 Mia Inox/Siyah Çay Kahve Makinesi ürününü incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

Ütü yapmak eğlenceli olacak

Yeni evli çifte alınabilecek hediye alternatiflerinde son olarak ütü almanızı tavsiye ediyoruz. Philips’in Azur Pro modeli kullanım kolaylığıyla oldukça dikkat çeken bir ürün. 3000 Watt’a ulaşan gücü ile 45 saniye gibi kısa bir sürede ütülemeye hazır olan Azur Pro, zaman kaybının önüne geçerken, 55 g/dk’ya kadar kesintisiz buhar çıkışı ile tüm kırışıklıkların etkili ve mükemmel giderilmesini sağlıyor. Kaygan T-ionicGlide taban, titanyumoksit katmanlı yapısıyla kıyafetlerin üzerinde süzülme hissi vererek yorulmadan ütü yapılmasına olanak tanıyor. Geliştirilmiş 350 ml su haznesi, tek seferde daha fazla parça ütülemeyi mümkün kılıyor. Ütü beklemeye alındığında 8 dakika, tabanı yere temas halinde ya da yan bırakıldığında ise 30 saniye sonra kendi kendine kapanarak ütüyü fişte mi unuttum derdine de son veriyor.

PHILIPS Azur Pro GC4889/30 Buharlı Ütü ürününü incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

Cevap bırakın