eufy Clean Akıllı Robot Süpürge ile tanışın

0

En yeni teknolojileri tüketicilerle buluşturan Anker, eufy Clean akıllı robot süpürgelerle hayatı kolaylaştırıyor.

2’si 1 arada süpürge ve paspas özelliğine, 3000 Pa yüksek emiş gücüne, Boost IQ teknolojisine ve elektronik su tankına sahip Anker eufy Clean LR30 Hybrid ve otomatik boşaltma istasyonu sayesinde 60 güne kadar el değmeden temizlik sağlayabilen LR30 Hybrid+, kolay ve konforlu temizliğin adresi oluyor.

Tüketicileri yaşam alanlarında konforu artıracak teknolojilerle buluşturan Anker, robot süpürgeleri Anker eufy Clean LR30 Hybrid ve otomatik boşaltma istasyonlu LR30 Hybrid+ ile temizlikte beklentileri aşıyor. 3000 Pa yüksek emiş gücüne sahip Anker eufy Clean LR30 Hybrid ve LR30 Hybrid+, sert zeminlerde ve halılarda daha derin temizlik sağlıyor. Her iki robot süpürge de LiDAR sensörünü kullanan iPathTM Lazer Navigasyon teknolojisi sayesinde evin her yerini tertemiz yapıyor. Z şekilli rotası ile verimli temizlik yapan robot süpürgeler, süpürmenin yanı sıra paspaslama da yaparak, evde işinizi kolaylaştırıyor. Elektronik su depoları sayesinde temizlik esnasında zemine uygun su akışını seçerek fazla su kullanımını önleyerek leke bırakmıyor.

Çok katlı haritalama ve uygulama ile kontrol özellikleriyle evlerinizi 3 farklı kata kadar otomatik olarak algılayan robot süpürgeler, eufy Clean uygulaması ile özelleştirilmiş temizlik ayarlarınızı kaydedebiliyor ve kontrolünüzü kolaylaştırıyor. Anker eufy Clean LR30 Hybrid+’da bulunan otomatik boşaltma istasyonu ise tozu kolayca çıkarmak için 25000 Pa güçlü emiş kullanarak 60 güne kadar el değmeden temizlik sağlayabiliyor.

Cevap bırakın