Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerTeknolojiEski Logitech'ten Logi markalı ilk modeller

  Eski Logitech’ten Logi markalı ilk modeller

  Ekran Resmi 2015-07-15 13.00.28

  Logitech, yeni markası Logi adı altındaki ilk ürünleri olan, iPad’ler için tasarladığı yeni koruyucu kılıfları Logi BLOK Family’i tanıttı. Logi BLOK Protective Shell, Logi BLOK Protective Case ve Logi BLOK Protective Keyboard Case olmak üzere üç ayrı üründen oluşan Logi BLOK ailesi yastıklı kare köşeleri sayesinde 1,8 metreden sert zemine düşmesi halinde bile ipad için üstün koruma sunuyor.

  Kılıfların kare köşelerindeki ekstra-emici polimerler ile iPad’in en çok dikkat gerektiren köşeleri için üstün koruma sağlıyor. Darbe emici polimer yapı iPad’inizi korurken aynı zamanda esneklik sağlayarak 1,8 metreden beton zemine düşmesi halinde bile koruma sunuyor.

  BLOK_Protective_Case_Teal_front_0Logi BLOK Protective Shell – Koruyucu Kapak: iPad Air 2 ve iPad mini’nin tüm modelleri için üretilmiştir. Ekran koruyucusu ekranınızı çizilmelere karşı korur. Sade ve şık tasarımı ile iPad’i sararak ultra koruyuculuk sunan Logi BLOK Koruyucu Kapak’ın siyah, kırmızı/mor, deniz mavisi/mavi renkleri mevcut. Logi BLOK Protective Shell’in tavsiye edilen satış fiyatı 39.99 Euro.

  Logi BLOK Protective Case – Koruyucu Kılıf: Logi BLOK Koruyucu Kapak gibi üstün koruma sunan, iPad Air 2 için üretilen Logi BLOK Koruyucu Kılıf, 50 dereceye kadar farklı açıda ayarlanabilen çok-açılı standı ile rahat görüş açısı ve kullanım kolaylığı sunuyor. Ekran kapağı iPad’i darbelerden koruyor. Siyah, kırmızı/mor, deniz mavisi/mavi renk seçenekleri bulunan Logi BLOK Protective Case’in tavsiye edilen satış fiyatı 69.99 Euro.

  Logi BLOK Protective Keyboard Case – Klavyeli Koruyucu Kılıf: iPad Air 2 için üretilen Logi BLOK Protective Keyboard Case, dört ayrı modeli barındıran hepsi-bir-arada bir ürün. Web’de gezinirken ya da okurken Koruma Kapağını kullanabilirsiniz. Arkanıza yaslanın ve çok açılı stand özelliği ile film izleyin. Yazmanız gerektiğinde takılıp çıkarılabilir kablosuz klavyesi ile ekstra ekran koruması sunuyor. Konforlu yazma deneyimi için bir sıraiOS kısa yol tuşları bulunan Logi BLOK Klavyeli Koruyucu Kılıf’ın siyah veya deniz mavisi/mavi renkleri mevcut. Logi BLOK Protective Keyboard Case’in tavsiye edilen satış fiyatı 129.99 Euro.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN