ESET, yeni kurumsal güvenlik çözümlerini sundu

0

Dijital güvenlik kuruluşu ESET, yeni kurumsal ürünlerini piyasaya sundu. İşte detaylar…

Dünyada 500 bine yakın işletmenin sistemlerini koruduğu bildirilen ESET, yeni çözümleri arasında yer alan ESET Dynamic Threat Defense uygulamasıyla fidye yazılımı gibi siber tehditlerin, henüz yerel ağa ulaşmadan analiz ederek engellenebildiğini kaydediyor. ESET’in yeni siber güvenlik çözümleri bu kurumsal talebi fazlasıyla karşılamaya odaklanıyor.

Kurumsal yapılar için oluşturulan ESET Endpoint Protection çözümlerinin 7’nci sürümünü piyasaya sunan ESET, antivirüs ve siber güvenlik dünyasında çıtayı yine yukarı taşıyor. ESET, sahip olduğu onlarca çok katmanlı koruma teknolojilerine,giderek karmaşıklaşan siber saldırılara karşı yeni teknolojiler ekledi.

  • ESET Dynamic Threat Defense: Dinamik tehdit savunması, işletmeleri zor durumda bırakan sıfır gün saldırıları ve fidye yazılımları başta olmak üzere her türlü tehdidi kendi bulut koruma alanına alıyor.
  • ESET Security Management Center: Yıllardır kullanılan ESET Remote Administrator ürününün geliştirilmiş bir sürümü.
  • ESET Endpoint Protection Çözümleri: Kuruluşlara ESET LiveGrid’e iletilen uyarılarla ilgili çok daha iyi bir şeffaflık sağlıyor.

ESET Türkiye Teknik Müdürü Erkan Tuğral, “İşletmelerin giderek artan oranda kendi ihtiyaçlarına göre uyarlanmış siber güvenlik çözümleri aradığını biliyoruz. Küresel bir marka olarak, tüm dünyadan çok sayıda işletme ve sektörün ihtiyaçlarını analiz ediyoruz. Dünyada yaklaşık 500 bin, Türkiye’de ise 12 bine yakın işletmeyi koruyoruz…” açıklamasını yaptı.

Cevap bırakın