Erkekler için teknolojik yeni yıl hediyeleri

0

Bir yılı daha arkamızda bırakıyoruz. 2019 yılının son günlerine yaklaşırken, içimizi yeni bir yılın heyecanı sardı. Yeni bir yıla yeni umutlarla girmek ve sevdiklerimizi mutlu etmek için hediye arayışlarına başladık bile. Eşiniz, sevgiliniz, iş arkadaşlarınız ve aileniz için ne alacağınıza hala karar veremediyseniz imdadınıza yetiştim! İşte yılbaşına son 10 gün kala erkeklere alabileceğiniz en güzel teknolojik hediyeler!


Zamanın kıymetini bilenlere…

Erkekler için şık bir saat her zaman en iyi hediyelerin başında gelir. Erkek arkadaşınıza veya eşinize alacağınız şık ve fonksiyonel bir akıllı saat harika bir yeni yıl hediyesi olabilir.

Apple Watch Series 5, giyilebilir teknoloji dünyasında atılmış büyük bir adım. Her zaman açık retina ekran sayesinde saatinizi ve bildirimlerinizi her zaman görebiliyorsunuz. Eski sürümde bildirimleri görmek için ekrana dokunmanız gerekiyordu. Yeni seride saatinizin kadranını görmek için dokunmanız gerekmiyor, yani normal bir saat gibi akıllı saatinizin ekranını kullanabiliyorsunuz. Dilerseniz saatinizin kayışlarını farklı tasarımlarla değiştirip, akıllı saatinizi kişiselleştirebiliyorsunuz.

Akıllı saatiniz aynı zamanda sağlığınızı da yakından takip ediyor. Kalp atışlarınızı dinliyor, kalp atış hızınızı ölçüyor, çok yüksek veya çok düşük bir sonuç çıktığında bildirimle sizi uyarıyor. Kulaklarınızın sağlığı için gürültülü ortamlarda ses düzeyini tespit ediyor ve yüksek sesli ortamlarda sizi bilgilendiriyor. Saatinizin maharetleri bunlarla bitmiyor. Aynı zamanda akıllı asistanınız Siri ile aradıklarınızı buluyor, arama yapabiliyor, mesaj gönderebiliyor veya müzik dinleyebiliyorsunuz. Yükseklik göstergesi ve pusula sayesinde yönünüzü bulabiliyor, egzersizlerinizi ve antramanlarınızı kayıt altına alarak spor konusunda sizi motive ediyor. Bonus olarak 50 metreye kadar suya dayanıklılık özelliğiyle dikkat çekiyor.


Macera severlere…

GoPro HERO8 Black aksiyon kamerası ile aksiyon sporları yapan erkek arkadaşınızı oldukça mutlu edebilirsiniz. Özellikle kayak, sörf, motor ya da su altı sporları ve yabancı paraşütü gibi hava sporları yapıyorsa bu hediye oldukça isabetli olacaktır. Anında seri çekim, gece çekim modu, üç mikrofon ile azaltılmış rüzgar gürültüsü sayesinde artık daha yüksek kaliteli görüntüler elde edebilirsiniz. GoPro HERO8 Black aksiyon kamerası su geçirmezdir. 10 metreye kadar rahatlıkla çekim yapabilirsiniz.


Anılarını ölümsüzleştirmek isteyenlere…

Akıllı telefonların yaygınlaşması ile birlikte artık fotoğrafların baskısını almıyoruz. Telefonumuzda binlerce fotoğrafa rahatlıkla depolayabiliyoruz. Ancak anıları kalıcı hale getirebilmek için hala en iyi yöntem fotoğraf baskısı almak. instax mini70 bu noktada imdadınıza yetişiyor! Sevdiklerinizle en güzel anılarınızı bu maharetli fotoğraf makinesiyle kalıcı hale getirebiliyorsunuz. Basit ama kullanışlı fotoğraf makinesi ile hem selfie, hem de manzara fotoğraflarını kolaylıkla çekebilirsiniz. Otomatik ışıklama yöntemi ile karanlık ortamlarda da hem arka planı hem de konuyu aydınlık olarak çekme imkânına sahipsinizÜtü yapmayı sevmeyenlere…

Aktif olarak iş hayatında çalışan, her gün toplantısı ve farklı insanlarla görüşmesi olan bir iş insanı için belki de en güzel hediye PHILIPS GC362 Steam & Go Plus Buharlı Düzleştirici ! bu yeni nesil düzleştirici sayesinde kıyafetlerimizi rahatlıkla ve zahmetsizce ütüleyebiliyoruz. Buhar teknolojisi ile çalışan ürünü kıyafetinizin üzerinde gezdirdiğinizde kırışıklıkları açarak rahatlıkla kıyafeti ütülemenize yardımcı oluyor. Hem kadınlar hem de erkekler için oldukça şık ve kullanışlı bir hediye diyebilirim. Üstelik seyahatlerinizde de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Aklı havalarda olanlara…

Eğer drone’lara meraklı bir erkek arkadaşınız varsa bu hediye kesinlikle onu mutluluktan havalara uçuracaktır. DJI Mavic 2 Pro Drone , 31 dakikalık maksimum uçuş süresi ve kamerası ile birbirinden şahane fotoğraflar çekmek için oldukça ideal. Son zamanlarda drone ile çekilen manzara fotoğrafları ve ulaşılmayan yerlerden çekilmiş fotoğraflar oldukça popüler. Instagram’da #dronesgram etiketi ile takip edebileceğiniz bu fotoğraf ve videolar keşfetme duygunuzu da tetikliyor.

Cevap bırakın