Epson’dan Integrated Systems Europe’da gövde gösterisi

0

Tanınmış teknoloji şirketlerinden Epson, lider görüntüleme ve entegre sistemler fuarı Integrated Systems Europe’ye katılarak yeni ürünlerini lanse etti. İşte detaylar…

Önde gelen teknoloji şirketlerinden Epson; dünyanın en büyük görüntüleme ve entegre sistemler fuarı olarak bilinen Integrated Systems Europe’ye (ISE) katılarakl yeni ürünleriyle ilgi uyandırdı. Projeksiyon sistemlerinde, dünya üretim ve satış lideri olduğu kaydedilen Epson; katılımcıları fuarda “VorTex” olarak kodladığı, 15 bin lümenlik 16 projeksiyonla dışarıdan özel görüntüleme sunan bir tünelden geçirerek standına aldı. Renklerin ve görsellerin kişilerin hareketlerine göre şekil değiştirdiği tünel büyük beğeni topladı.

EB-L30000U ile tanışın

Öte yandan Epson, dünyanın ilk ve tek 30 bin lümenlik LCD teknolojili lazer projektörü EB-L30000U’yu da tanıttı. 2020’de satışa sunulacağı kaydedilen ürün; iç-dış mekan mapping, konser aydınlatmaları, tiyatro – müze gibi büyük alanlar için ideal özellikte.

Yeni MOVERIO 35E ISE tanıtıldı

Teknoloji üreticisi ayrıca iddialı olduğu MOVERIO akıllı gözlük teknolojisi ile de ilgi çekti. İngiltere’de yer alan National Theatre ve birçok farklı benzeri büyük kurumda kullanıcılara farklı deneyimler sunan yüksek teknolojiye sahip MOVERIO’nun son modeli 35E ISE’de tanıtıldı.

MediaMarkt’ta satışa sunulan projeksiyon çeşitlerini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

MediaMarkt’ta satışa sunulan yazıcı çeşitlerini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Teknoloji dünyasına dair öne çıkan gelişmeleri aktarmayı sürdüreceğiz…

 

Cevap bırakın