Epson yeni EcoTank yazıcılarını piyasaya sundu

0

Epson L3160 (siyah siyah) ve L3165 (beyaz renkli); minimum baskı maliyeti, maksimum kalite, kompakt tasarım ile ofislere verimlilik ve şıklık katacak.

Epson iki yeni model daha çıkarttı. Satışa çıkan L3160 ve L3156 model yazıcılar, Epson’un son dönemdeki kompakt tasarım uygulamasıyla mürekkep haznesinin yine önde olduğu ve beyaz renk trendini de yakalayan ürünler.

EcoTank serisindeki son model yazıcıların tümü (L3160, L3156), alan tasarrufu sağlayan bir tasarıma sahip. Bu modellerde mürekkep tankı ürünün yan tarafında değil, yazıcıya entegre şekilde ön kısımda bulunuyor. Bu da daha kompakt bir tasarım sağlarken aynı zamanda mürekkep seviyesi kontrolünü de kolaylaştırıyor.

Yeni L3160 ve L3165 Epson’un tüm mürekkep tanklı yazıcılarında olduğu gibi tasarruf açısından da iddialı. Yazıcılarla birlikte gelen mürekkep seti değişim gerektirmeden ortalama üç yıla varan¹ baskı imkanı sunuyor.

Epson’un EcoTank yazıcı modellerini kullanarak mobil telefon, tablet ve dizüstü bilgisayarlardan kolayca baskı alabilirsiniz. Kullanıcılar, yazdırılacak belgeleri Wi-Fi ve Wi-Fi Direct ile Epson iPrint uygulaması üzerinden akıllı cihazlara gönderebilir.

Epson Türkiye Müşteri Hizmetleri Müdürü Engin Hıraoğlu; “Siyah yazıcılar her zaman popülerliğini korudu, ancak bazı kullanıcılarımız evlerine veya şık ofislerine yakışacak farklı bir seçenek istediklerini belirttiler. Biz her zaman tüketicilerimizin ihtiyaç ve isteklerini dinleyip, analiz ederek teknoloji ve tasarım geliştiren bir kurum olarak, yeni beyaz gövdeli modelimizin de trend olacağına inanıyoruz” dedi.

Cevap bırakın