Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerDonanımEpson Europe, yeni başkan atamasını duyurdu

  Epson Europe, yeni başkan atamasını duyurdu

  Epson Europe, 31 Mart 2024 tarihinden itibaren mevcut Başkan Yoshiro Nagafusa’nın emekliye ayrılacağını ve Takanori Inaho’nun yeni Avrupa Başkanı olacağını duyurdu.

  Epson Europe, 31 Mart 2024 tarihinden itibaren mevcut Başkan Yoshiro Nagafusa’nın emekliye ayrılacağını ve Takanori Inaho’nun yeni Başkan olacağını duyurdu. Epson’da 33 yılı aşkın bir süredir çalışan Inaho, Avrupa, Amerika ve şu anda Japonya’da Satış ve Pazarlama Bölümü Genel İdari Müdürü olarak görev yapıyor. Inaho yazıcılar, ev ve iş projektörleri ve mikro cihazlarda uzmanlığa sahip.

  Inaho ataması ile ilgili şunları söylüyor: “EMEA, Seiko Epson Corporation için son derece önemli bir bölge ve bu atamayı kabul etmekten gurur duyuyorum. Sayın Nagafusa’ya harika bir emeklilik diliyorum ve Epson Avrupa’nın yetenekli ekibiyle birlikte çalışmayı ve bölgenin devam eden başarısı için stratejik iş alanlarını geliştirmeyi dört gözle bekliyorum.”

  Nagafusa ise şunları söyledi: “EMEA’da geçirdiğim süre boyunca, Başkan olarak geçirdiğim zamanı olumlu bir şekilde şekillendirmeme yardımcı olan yetenekli bir ekiple çalışmaktan büyük keyif aldım. Epson Avrupa için bu liderlik rolünü üstlendiğimde, Epson ürünlerinin, hizmetlerinin ve tedarik zincirlerinin çevre üzerindeki etkisini azaltmak için çalışırken şirket için yeni bir aşamaya girdik. Önemli gelişmeler kaydettik ve bu alandaki çalışmalarımız için önemli ödüller aldık. Sayın Inaho’nun bu önemli çalışmayı sürdüreceğinden eminim ve bu önemli pozisyona kendi damgasını vurmaya başlarken kendisine en iyi dileklerimi sunuyorum.”

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN