Energizer’dan 16.000 mAh pile sahip telefon!

0

Energizer, 16.000 mAh pil kapasitesiyle uzun süre boyunca mobil kalınmasını sağlayacak, oldukça iddialı bir Android telefon duyurusu gerçekleştirmeye hazırlanıyor. İşte detaylar…

Daha çok pilleriyle tanınan Energizer, sansasyonel bir duyuruya imza attı. Teknoloji şirketi, önümüzdeki günlerde düzenlenecek teknoloji fuarı MWC 2018 kapsamında 16.000 mAh pil kapasitesine sahip bir akıllı telefon tanıtacağını açıkladı. Bol sıfırlı bu pil kapasitesi, günümüz mobil cihazlarındakinin neredeyse dört katı…

 Günümüz akıllı telefonlarına fark atıyor

Energizer Power Max P16K Pro adıyla gelecek olan Android işletim sistemli ve ‘dev’ bir pile sahip cihaz, MWC 2018’in merakla beklenen yeni teknolojileri arasında yer almaya aday. Hatta bu cihaz, pil büyüklüğü alandaki rekabetin tamamen sona ermesine neden bile olabilir. Peki Energizer bu yüksek profilli şarj dayanıklılığı sunacağı net bir şekilde anlaşılan modelinde başka neler vaat ediyor?

5.99 inç ekranlı bir model söz konusu olacak, ekran çözünürlüğünün 2160 x 1080 piksel olacağı belirtildi. Donanım tarafında öne çıkacak özellikler ise MediaTek Helio P25, 6 GB RAM, 128 GB depolama alanı, 13 + 5 MP arka, 8 MP ön kamera şeklinde. Ayrıca Energizer, ‘ultra ince tasarım’ iddiasını da paylaştı.

Henüz tasarıma dair detayları, yani tam olarak nasıl göründüğü bilinmeyen akıllı telefon modelinin 25 Şubat Pazar günü resmi olarak tanıtılacağı kaydedildi.

Teknoloji dünyasına dair öne çıkan gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

Cevap bırakın