En ucuz Mi 8 için beklenen tarih belli oldu!

0

Xiaomi markasının yeni modellerinden biri olan Xiaomi Mi 8 Youth Edition için sonunda beklenen tarih belli oldu. Şirketin yeni Mi 8 versiyonu olacak Youth Edition için ilk büyük açıklama yapıldı. Eylül ayının sonlarında merakla beklenen telefon sonunda tanıtılacak.

Xiaomi Mi 8 Youth Edition lansman tarihi açıklandı

Bugün şirket tarafından paylaşılan basın görseli ile birlikte uygun fiyatlı Youth Editon modelinin ne zaman tanıtılacağı resmi olarak açıklandı.

Xiaomi yetkilileri tarafından paylaşılan ekran görüntüsünde, iki yeni Xiaomi modelinin 19 Eylül 2018 tarihinde Çin’de düzenlenecek etkinlik ile tanıtılacağını görmekteyiz.

 

Geçtiğimiz günlerde TEENA üzerinde gün yüzüne çıkan Youth Edition modelinin teknik özellikleri belli olmuştu. Sızdırılan bilgilere göre, 6.26 inç büyüklüğündeki çentikli ekranı 2280×1080 piksel çözünürlük sunan Youth Edition, gücünü Qualcomm’un Snapdragon 710 işlemcisinden alacağı belirtilmişti.

10 nm fabrikasyon süreci ile üretilen ve 2.2 GHz hızında çalışan SD710, sekiz adet Kryo 360 işlemci çekirdeğine ve Adreno 616 grafik birimine ev sahipliği yapacak.

6 GB RAM’e ve 64 GB depolama alanına sahip olan telefonun arka tarafında, 12 Megapiksel çözünürlüğünde ana / 2 veya 5 Megapiksel çözünürlüğünde ikinci kamera yer alacak. Önde yer alan 24 Megapiksellik kamera ise dikkat çekiyor.

Cevap bırakın