En teknolojik ofisler

0

İşleriniz büyüyor ve artık eski ofisiniz size dar gelmeye başladı. Aranıza yeni ekip arkadaşları katmayı planlıyorsunuz fakat bırakın masayı, tek bir sandalyeyi bile koyacak yeriniz yok. Bu durumda yapılacak tek hareket yeni bir ofise geçmek. Peki, ofisinizi değiştirdiğinizde yeni ofisinizde hangi yeni teknolojik ürünleri satın alacaksınız? İşte, en teknolojik ofisler…

en teknolojik ofisler

En teknolojik ofisler nasıl olmalı?

Kurumsal hayatınızdan vazgeçip kendi işinizi kurmaya karar verdiğiniz gün dün gibi aklınızda. Nasıl bir girişim yaparım, başarılı olur muyum, doğru bir karar mı veriyorum diye düşünürken aradan 1 yıl geçti bile… Küçük bir ofiste başlayan maceranız bugün çok iyi bir noktaya geldi ve yeni ekip arkadaşları alarak işinizi daha da büyütmek istiyorsunuz. Tabii bu durumda artık eski ofisinizi de yeni ve daha büyük bir ofise taşımanın vakti geldi. Eskiden ofis içinde kullandığınız eşyaları da değiştirip son teknolojiye uygun yepyeni bir ofise geçmeniz hem motivasyonunuzu artıracak hem de işlerinizin daha da büyümesi için önünüzü açacaktır. Peki, en teknolojik ofisler nasıl olmalı? Yeni ofisinize hangi teknolojik ürünleri satın alacaksınız? Sizler için birkaç ürün önermek istiyoruz.

Bırakın sizi ofisten arasınlar!

Ofis içinde en çok kullanılan ürünlerin başında telefon geliyor. Tabii artık ofis içinde kullanılan telefonlar, eski tip telefonlar değil. Çok daha teknolojik ve işimizi kolaylaştıran telefonlar kullanmayı tercih ediyoruz. Örneğin Philips’in M3301B/38 modelindeki dect telefonu, ofis için oldukça kullanışlı bir ürün olarak dikkat çekiyor. Özelliklerine gelince şunları söyleyebiliriz; her şeyden önce ince bir şekilde tasarlanan telefon, ofis ortamında şık bir görüntü yaratıyor ve masaların üzerinde çok yer kaplamıyor. Dikkatlice tasarlanmış kalibrasyonlu tuş takımı, bir numarayı tuşlarken veya telefon defterine bir kişi girerken her tuş vuruşunu net bir şekilde hissetmenizi sağlayarak hassas tuşlama imkanı sunuyor. Eller serbest modunda, arayan tarafın sesini artıran bir dahili hoparlör sayesinde telefonu kulağınıza götürmeden konuşabilir, karşı tarafı dinleyebilirsiniz. Bu, özellikle görüşmeyi başkalarının da duymasını istediğinizde ya da aynı anda başka işler de yapmak istediğinizde oldukça kullanışlı…

Philips M3301B/38 Dect Telefon ürününü incelemek ya da satın almak istiyorsanız bu linke tıklayabilirsiniz.

Bir çıktı alalım lütfen…

Ofis içinde en çok kullanılan ürünlerden biri de yazıcılar. Her ne kadar dijital bir ortamda yaşasak da kağıt hâlâ eski değerini koruyor. Bazı evrakların elimizde olması gerekebiliyor ve kağıt üzerinde işlerin takibi çok daha rahat olabiliyor. Bazen çıktı almak istediğimiz evrakın boyutu, basılı olduğu kağıt da çeşitlilik gösterebiliyor. Bu gibi durumlar için birden çok fonksiyonu bir arada sunan bir yazıcı modelini tercih edebilirsiniz. Epson’ın L6190 modeli oldukça iyi bir tercih olabilir. Aylık olarak 50 bin sayfa baskı randımanına sahip bu yazıcı modelini aynı zamanda tarayıcı, fotokopi ve faks olarak da kullanabilirsiniz. Bu ürünlerin hepsini ayrı ayrı almak yerine tek bir üründe almak hem bütçeniz için iyi olacaktır hem de ofiste çok fazla yer kaplamaması için iyi bir tercih olacaktır.

Epson L6190 modelini incelemek ya da satın almak istiyorsanız bu linke tıklayabilirsiniz.

Bilgisayarların yenilenme zamanı geldi

Son olarak da en teknolojik ofisler içerisinde yenilenmesi gereken ürünlerin en önemlisi bilgisayarlar. Masaüstü ya da dizüstü olsun, bir bilgisayarın hızlı olması ve işlerinizi en hızlı şekilde görmesi bu seçimi yapmaktaki en önemli kriter. Depolama alanı, kameranın olup olmaması, işlemcisi gibi faktörler yeni bir bilgisayar satın alırken, öncelikli olarak bakmanız gereken özellikler arasında yer alıyor.

Tüm bilgisayar marka ve modellerini inceleyebilmek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

Cevap bırakın