Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  GenelEn pahalı iPad Pro modeline yoğun ilgi

  En pahalı iPad Pro modeline yoğun ilgi

   

  ipad-proApple iPad Pro’nun 128 GB ve Apple Pencil+Smart Keyboard’lu seçeneğinin stoklarının ABD’de tükendiği görüldü. 32 GB versiyonu da bulunan iPad Pro modelinin, en pahalı versiyonunun gördüğü ilgi şaşırttı. Bu arada bu durum Türkiye için geçerli değil, Apple sitesinde yer alan bilgiler ışığında herhangi bir iPad Pro seçeneği satın alındıktan 1 gün sonra kullanıcıya ulaştırılabiliyor.

  Beklentiler, iPad Pro’da 32 GB ve aksesuarsız seçeneklerin yoğun ilgi göreceği yönündeyken en pahalı ve en son aksesuarları da içeren alternatifin stoklarının ABD’de tükenmesi oldukça şaşırtıcı. Üstelik hem Wi-Fi hem de Wi-Fi ve hücresel özellikli versiyonların bittiği görülüyor. Apple adına işler, özellikle kendi ülkesinde, öngörülerin bir hayli belirsiz olduğu en son tüketici elektroniği ürününde de iyi gideceğe benziyor.

  Ekran_Resmi_2015-11-13_14_04_53

  Bundan sonrası ise ABD genelindeki çok sayıda ülkedeki tüketiciler için oldukça düşündürücü olabilir. Çünkü stokları tükenen iPad Pro 128 GB+aksesuar seçeneği için yeniden siparişlerin ne zaman verilebileceği bilinmiyor.

  Öte yandan satın alımlarda ürünlerin kullanıcılara ulaştırılması için belirtilen tarih aralığının da Aralık ayını bulabileceği belirtiliyor. Daha da şaşırtıcı olan ise Apple Pen ve Apple Smart Keyboard’un tek başına satın alınmak istenmesi halinde açığa çıkıyor.

  Bu iki ürün için ABD’de belirtilen kullanıcıya ulaştırılma süresi 4-5 hafta olarak açıklanmış durumda. Özetle; 1- Apple’ın ürünleri gerçekten aşısı bir ilgi ile karşılandı; 2- Apple, bu kadar satış beklemiyordu ve bu nedenle satışa çıkan ürün adedi yeterli olmadı.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN