En küçük 4G akıllı telefon Mony Mint ile tanışın

0

Android işletim sistemine sahip cihaz, kolay taşınabilir tasarımıyla ilgi çekecek gibi görünüyor…

Yapılan bağış ve desteklerle bir girişimin ya da projenin başlatılmasına öncülük eden topluluk finansmanı platformu Indiegogo, ilginç ‘ürün’ listelemelerinden biriyle daha gündemde. Bir grup girişimci tarafından Mony Mint adıyla sunulan akıllı telefon, küçük ve ucuz olmasının yanı sıra kullanıcılarına 4G teknolojisi vadediyor. Android 9 işletim sistemi yüklü şekilde sunulacağı bildirilen sempatik akıllı telefon, kolay taşınabilir tasarımıyla ilgi çekecek gibi görünüyor.

1250 mAh pile sahip. 5 MP arka, 2 MP ön kamerası bulunuyor. Depolama alanı 64 GB, ayrıca bir de microSD yuvası mevcut. Bir ‘seyahat arkadaşı’ olarak tanımlanan küçük akıllı telefon, yurt dışı gezilerinde SIM kart bulamazsanız Wi-fi üzerinden sesli arama yapabilme imkanı ile geliyor. Aynı zamanda çift SIM’li bir model, böylelikle veri odaklı bir SIM kart ve arama için ayrı bir kart kullanılabileceği kaydediliyor.

MP3 çalar olarak yanınızda taşıyabileceğiniz kadar küçük oluşuyla dikkat çeken modelin fiyat etiketi ise 100 dolar olarak açıklanmış durumda. Eğer Indiegogo üzerinden alım yapılırsa bu fiyatın kısa süre için söz konusu olacağı belirtilmiş, sonraki dönemlerde ise 115, 130 ve 150 dolarlık fiyatlarla internet alışverişine açılmasının planlandığı ifade edilmiş.
İlginç akıllı telefon Mony Mint’in akıbeti merak ediliyor. Nihai üretim ve sevkiyatların Kasım ayında başlaması bekleniyor.

Cevap bırakın