En iyi ücretsiz kablosuz ağ (Wi-Fi) araçları

0

En iyi ücretsiz kablosuz ağ (Wi-Fi) araçları ile yurt dışında ya da yurt içinde, kalabalık merkezlerde ya da ücra köşelerde internetsiz kalmadan yaşayabilirsiniz.

En iyi ücretsiz kablosuz ağ (Wi-Fi) araçları

WiFiMap

WiFiMap’i indirerek 30 saniye içinde bulunduğunuz bölgede ücretsiz Wi-Fi erişim noktası var mı görebilirsiniz. WiFiMap kullanıcıları dünyanın her bir yerine milyonlarca ücretsiz Wi-Fi erişim noktası eklediler. Eve dönünce siz de tabağı boş döndürmemek için bu kullanıcılar arasına katılabilirsiniz.

WiFi Anywhere

WiFi Anywhere ücretsiz Wi-Fi ağları sunmanın yanında ağ hız testi ve veri kullanımı yönetimi gibi özelliklere sahip. İnternet sebilini siz kurduysanız, ağdaki davetsiz misafirleri bağlı cihazların IP adresinden, markasına kadar gösterebiliyor.

Wi-Fi Spot

Wi-Fi Spot tüm dünyada Wi-Fi erişim noktaları aramanıza, kendi erişim noktanızı eklemenize ve şifreli ve şifresiz Wi-Fi erişim noktalarının çevrimdışı haritasını kullanmanıza olanak tanıyor.

Wifimaps

Avrupa, Amerika, Asya, Orta Doğu, Avustralya, Güney Amerika ve Rusya’nın en uzak şehirlerinde bile bağlantıda kalabilirsiniz. Dünyanın herhangi bir yerinde en yakın ücretsiz Wi-Fi erişim noktasını bulabilirsiniz. Uygulama, turistlerin tam seveceği türden çevrimdışı olarak çalışıyor.

Gerilla yöntemler

Bu uygulamalar işinize yaramadıysa, önceden indirdiğiniz çevrimdışı çalışabilen bir navigasyon uygulamasıyla hastaneler, kütüphaneler, cafe’ler ve fast-food zincirlerinin yerlerini bulabilir, varsa ücretsiz Wi-Fi’dan faydalanabilirsiniz.

Cevap bırakın