En İyi Tv Yayın Hizmeti Veren Servisler

      Ücretli ya da ücretsiz  TV yayını yapan servislerden hangisini seçeceğinizi bilmiyor veya takip ettiğiniz servis artık tat vermiyorsa, ” En İyi Tv Yayın Hizmeti Veren Servisler ” başlıklı yazımda, TV yayını yapan servisleri sıralayacağım. Bu servislere bir göz atarak daha kolay karar verebileceğinizi düşünüyorum.

Netfix

Source: istockphoto

 

      Netflix, çevrimiçi orijinal içerikleri ile gerek içerik sayısı ve gerekse de kalite yönünden eşsizdir. TV yayını gösterebilen medya oynatıcıları, akıllı TV’ler, oyun konsolları, set üstü akıllı kutular, Blu-ray oynatıcılar, akıllı telefonlar, tablet ve bilgisayarlarda kullanılabilen Netflix servisi, bu cihazların neredeyse bütün modellerini destekler. Kullanılan cihazın Netflix tarafından desteklenip desteklenmediğini anlamak için internette küçük bir arama yapmak yeterlidir.

      Geniş bir TV ve film içerik koleksiyonu barındıran Netflix, çevrimdışı desteği sayesinde, içerikler kullanılan cihaza indirilerek, sonradan izlenme olanağı sunuyor. Netflix’in  sertifikalı orijinal cihazlarında 4K HDR desteği bulunuyor.

Hulu

Source: istockphoto

      Hulu TV servisi, kullanıcıya bir paket olarak sunuluyor. Hulu, yeni ve eski TV şovları ve filmler için geniş bir içerik arşivi sunuyor. Çoğu zaman Netflix’den ayrılan programlar Hulu’da hayat buluyor.  Ücretli reklamsız paketleri bulunan Hulu’nun farklı işletim sistemleri için farklı çözümleri bulunuyor.

      Hulu servisi Android telefonlar, tabletler ve TV’ler, Apple TV, Chromecast, Echo Show, Fire tabletler, TV çubuklar, iOS cihazları, LG TV’ler, Switch, macOS, Windows, PlayStation 3, PlayStation 4, Roku çubukları, Samsung TV’ler, Vizio SmartCast TV’ler, Xbox 360, Xbox One, Xfinity Flex Akış TV Kutusu ve Xfinity X1 TV kutularında çalışabiliyor.

      Hulu’nun ayrıca kendi orijinal içerik dizisi bulunuyor. Hulu aboneleri desteklenen cihazlarda HD ve Ultra HD içeriklere erişebiliyor.

Peacock

Source: NBC-Universal

 

      Peacock, en iyi ücretsiz TV servisleri arasında ön sıralarda yer alıyor.  Servisteki bütün içeriklerden yararlanabilmek için abone  olmak gerekiyor. Servisin ücretsiz olarak kullanılabilen içerikleri bile çok büyük bir kütüphane oluşturuyor. Çok sayıda orijinal içerik barındırıyor. Spor, canlı haber gibi ekstralar, ek satın almalar olmadan takip edilebiliyor.

      Peacock servisi; Windows, macOS, Android, iOS, Android TV’ler, Apple TV, Roku cihazları, Chromecast, LG Smart TV’ler, PlayStation 4, Vizio TV’ler, Xbox One ve Set üstü akıllı kutularda çalışabiliyor.

      Peacock’un kendi orijinal içerikleri fazla olmasa da sırf ücretsiz içerikleri takip etmek için bile akıllı cihazlarda yer almayı hak ediyor.

Disney+

Source: istockphoto

      Disney+ servisi, Disney, Pixar, Marvel veya Lucasfilm hayranlarının vazgeçilmez adresidir.  İlgili platformlardaki TV akışlarını takip etmek için Disney+ mükemmel bir seçim olarak öne çıkıyor. Rakiplerinin çoğundan daha uygun fiyata kullanılabilen bu platform, en popüler program ve filmlere özel erişim sağlıyor. Aynı anda 4 farklı ekranda izlemeye olanak sunan Disney+ ayrıca, on mobil cihaza kadar da sınırsız çevrimdışı izlemeye izin veriyor.

      Disney+ servisi macOS, Windows, Android telefonlar ve tabletler, Apple iPhone ve iPad’ler, Amazon Fire Tablet, Android TV’ler, LG Smart TV’ler, Samsung Tizen Smart TV’ler, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromebook, Chromecast, Roku, PlayStation 4, Xbox One, Vizio SmartCast TV gibi cihazlarda çalışabiliyor.

Apple TV+

source: istockphoto

 

     4K HDR yayın akışı sağlayan Apple TV+,  aylık abonelik karşılığında kaliteli içerikler ile mükemmel görüntü kalitesi sunuyor.  Bütün Apple cihazlardan yönetim ve entegrasyon ile  4K HDR film ve TV şovları izleyebiliyorsunuz. Orijinal dizi ve içeriklerin olduğu platformda, dizi devamlılığı ve özgün içeriğe dikkat ediliyor.

      iPhone, iPad, iPod touch ve Mac cihazlarından içerikler çevrimdışı da takip edilebiliyor.

      Apple TV+ içeriklerini Apple TV, iPhone, iPad, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Vizio Samart TV, Sony Smart TV, Roku, Amazon, Fire TV, Nvidia Shild gibi Android cihazlardan izlenebiliyor.

      Twitter takip için @salihertugrul    YouTube kanalım

Cevap bırakın