En iyi karne hediyelerini sizler için seçtik! 

0

Okullar yarı yıl tatiline girdi ve öğrencilerde karne hediyesi beklentisi oluşmaya başladı. Pandemi döneminde ve eğitim evlerden devam ediyor olsa da öğrenci kardeşlerimizi, çocuklarımızı ve akrabalarımızı unutmamamız gereken bir dönemden geçiyoruz.

En iyi karne hediyelerini sizler için seçtik!

Biz de İstanbul’da bulunan Bakırköy Marmara Forum mağazasına gittik ve öğrenciler için alabileceğimiz yüzlerce farklı hediye arasında birkaç seçim yaptık. Bu hediyeler beklenti ve ihtiyaçlara göre değişeceği için biz de ortalama bir beklentiye göre seçim yapmaya çalıştık.

Öğrencilere verilebilecek hediyeler arasında kulaklık, oyun konsolu, bilgisayar, tablet, fare, akıllı saat, akıllı bileklik ve benzeri ürünler yer aldığını belirtelim.

Pandemi döneminde hijyen kurallarına uyarak yaptığımız çekimde hediye olarak alınabilecek önde gelen ürünleri sizler için bir araya getirdik. İşte o video:

Biz bu videoda sizlere birkaç hediye alternatifi sunmaya çalıştık. Elbette MediaMarkt mağazalarında çok daha fazla sayıda ve çeşitte ürüne ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ve alternatif hediye seçenekleri için MediaMarkt.com.tr internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

Cevap bırakın