En iyi karne hediyeleri

0

En iyi karne hediyeleri seçimi konusunda sizlere yardımcı olacak önerileri bu yazımızda bulabilirsiniz. İşte öğrencileri sevindirecek karne hediyeleri.

Pandeminin gölgesinde ve genelde uzaktan eğitimle geçen bir eğitim sezonu da bitmek üzere. 2 Temmuz 2021 tarihinde resmi olarak kapanacak okullarda karneler E-okul sistemi üzerinden verilmeye 18 Haziran itibariyle başlandı.

En iyi karne hediyeleri – 2021

Karne heyecanının başlamasıyla beraber akıllara karne hediyeleri de gelmeye başladı. Elbette öğrenci olunca ve konu karne olunca hediye seçenekleri de az çok netleşmiş oluyor.

Kişisel olarak kendi çocuğuma bir hediye almak istesem ilk aklıma gelen şey bilgisayar ya da tablet bilgisayar olur. Zira eğitim artık online bir sisteme döndü ve pandemi sonrasında da bu durum (kısmen de olsa devam edecek). Bu yüzden bilgisayar ya da tablet artık bir öğrencinin vazgeçilmez araçlarından biri haline geldi.

Konu bilgisayar olunca seçenek sayısı da fazla oluyor. Burada ortalama olarak Intel’de minimum i3, AMD’de ise minimum Ryzen 3 işlemcili modelleri öneririm. Bu tarz bir işlemcisi olan bilgisayar günlük işlerin altında kalkabilecek performans sunacaktır.

Tablet tarafında da Apple’ın iPad ve Android cephesinde onlarca farklı tablet seçeneği bulunuyor. Bunlar içinde de iPad’de 7 ya da 8 . nesil iPad güzel bir hediye olabilir. Android tarafında ise minimum Android 7 ve üstü işletim sistemli mümkünse en az 10 inç ekran boyutunda modelleri önerebilirim.

Bir diğer hediye seçeneği ise cep telefonu. Öğrencilerin ihtiyacı olabilecek bu teknolojik cihazın birçok farklı sürümü var. Benim önerim Android cephesinde 2500 TL fiyat etiketinden başlayan modellere bakmanız yönünde. Üst sınır ile 4500 TL olabilir. Elbette daha pahalı cep telefonları da satılıyor ancak çok pahalı modelleri karne hediyesi olarak almayı önermem. Hem çocukların hem telefonun güvenliği için makul ürünlere yönelmek daha uygun olacaktır.

Ayrıca elektrikli scooter ya da hoverboard tarzı ürünler de karne hediyesi olarak alınabilir. Bunlar da çocuklar için güzel bir karne hediyesi olacaktır.

Karne hediyeleri sadece bu ürünlerle sınırlı değil. Hediyeyi alacağınız çocuğun ilgi alanları. hobileri ya da ihtiyaçlarına göre çok daha farklı seçenekler de bulabilirsiniz. MediaMarkt mağazalarında ya da internet sitesinde hem yukarıda yazdığım ürünleri hem de daha fazlasını bulabilir ve karne hediyesi olarak alabilirsiniz.

Cevap bırakın