Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  GenelZirve şaşırtmadı! En iyi kameraya sahip akıllı telefonlar – Aralık 2023

  Zirve şaşırtmadı! En iyi kameraya sahip akıllı telefonlar – Aralık 2023

  Bir telefon satın almadan önce dikkat ettiğimiz en kritik ayrıntılardan birisi de kameraları diyebiliriz. Hatta bazı kullanıcılar bu kritere öylesine önem verir ki, işlemci, RAM ve ekran gibi özelliklerden feragat etmeyi bile düşünebilirler. Peki an itibariyle sektörde en iyi kameraya sahip akıllı telefonlar hangileri? İşte DxOMark verilerine göre en iyi kameraya sahip akıllı telefonlar!

  En iyi kameraya sahip akıllı telefonlar

  DxOMark‘a göre en iyi kamera performansı gösteren akıllı telefon, Huawei Mate 60 Pro+ oldu. Fotoğrafta 160, zoomda 152 ve videoda 148 puan alan modelin ortalama puanı ise 157. Listenin ikincisi ise yine aynı markanın ürünü Huawei P60 Pro. 156 genel puanı bulunan modelin fotoğrafta 159, zoomda 158 ve videoda 147 puan aldığını belirtelim.

  En iyi kameraya sahip akıllı telefonlar

  Listenin üçüncü sırasında geçen aylarda kullanıcıların beğenisine sunulan iPhone 15 Pro Max karşımıza çıkıyor. Sırasıyla 153, 142 ve 158 puan telefonun ortalama skoruysa 154. Bir sonraki sırada iPhone 15 Pro modeli bulunuyor. Listenin beşinci sırasında da Google Pixel 8 Pro yer alıyor.

  Listenin tamamı için 2. sayfaya geçiniz.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN