Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerMobilCam gibi görüntü arayanlara! En iyi ekrana sahip iPhone modelleri

  Cam gibi görüntü arayanlara! En iyi ekrana sahip iPhone modelleri

  Bir telefon satın almadan önce dikkat edilen birçok kriter mevcut. Kimileri kameraya, kimileri ise işlemciye veya RAM kapasitesine daha çok dikkat eder. Tabii, uzun vadede pişman olunmaması için bir telefon satın almadan önce araştırma yapılması bir hayli önemli. Peki ekran benim için olmazsa olmaz diyen kullanıcılar hangi telefonları tercih etmeli? İşte DxOMark’a göre en iyi ekrana sahip iPhone modelleri!

  En iyi ekrana sahip iPhone modelleri

  DxOMark verilere göre şubat ayı itibariyle en iyi ekrana sahip iPhone modeli geçen sene tanıtılan iPhone 15 Pro Max oldu. Cihaz, okunabilirlik, renk ve akıcılık gibi birçok konuda ortalama 149 puan almayı başardı. Listenin ikinci sırasındaysa yine aynı aileden iPhone 15 Pro modeli karşımıza çıkıyor. Bu modelin de ortalama puanı 149.
  Üçüncü sırada geçen yıllarda piyasaya sürülen iPhone 14 Pro Max modeli bulunuyor. Ortalama 149 puan almayı başaran telefondan sonra yine 149 puanla rakip model iPhone 14 Pro geliyor. iPhone 15 145 puan ile beşinci ve iPhone 13 Pro Max ise 145 ile altıncı sıradan kendine yer buldu. Listeyi görmek için bir sonraki sayfaya geçiniz.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN