Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerMobilCam gibi görüntü arayanlara! En iyi ekrana sahip telefonlar!

  Cam gibi görüntü arayanlara! En iyi ekrana sahip telefonlar!

  Bir telefon satın almadan önce dikkat edilen birçok kriter mevcut. Kimileri kameraya, kimileri ise işlemciye veya RAM kapasitesine daha çok dikkat eder. Tabii, uzun vadede pişman olunmaması için bir telefon satın almadan önce araştırma yapılması bir hayli önemli. Peki ekran benim için olmazsa olmaz diyen kullanıcılar hangi telefonları tercih etmeli? İşte DxOMark’a göre en iyi ekrana sahip akıllı telefonlar!

  DxOMark’a göre en iyi ekrana sahip akıllı telefonlar

  DxOMark verilere göre şubat ayı itibariyle en iyi ekrana sahip telefon kısa bir süre önce vitrine çıkan Samsung Galaxy S24 Ultra oldu. Cihaz, okunabilirlik, renk ve akıcılık gibi birçok konuda ortalama 155 puan almayı başardı. Listenin ikinci sırasındaysa yine aynı aileden Google Pixel 8 Pro modeli karşımıza çıkıyor. Bu modelin de ortalama puanı 154.

  Üçüncü sırada geçtiğimiz aylarda piyasaya sürülen Galaxy Z Fold 5 modeli bulunuyor. Ortalama 152 puan almayı başaran katlanabilir telefondan sonra yine 151 puanla rakip model Google Pixel Fold geliyor. Honor Magic 5 Pro 151 ile beşinci ve iPhone 15 Pro Max ise 149 ile altıncı sıradan kendine yer buldu.

  Listeyi görmek için bir sonraki sayfaya geçiniz.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN