Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerMobilEn ince katlanabilir telefon HONOR V Purse Çin'de tanıtıldı

  En ince katlanabilir telefon HONOR V Purse Çin’de tanıtıldı

  Dünyanın en ince dışa katlanabilir telefonu modaya uygun teknolojiye yeni bir boyut kazandırıyor.

  Teknolojik yeniliklere öncülük eden HONOR, Çin’in Şanghay kentinde HONOR V Purse’ün lansmanını gerçekleştirdi. Son derece ince ve şık bir tasarıma sahip olan telefon, katlandığında sadece 8,6 mm, açıldığında ise 4,3 mm boyutlarıyla en ince katlanabilir akıllı telefon olarak yeni bir rekora imza atıyor.

  HONOR, bu yıl IFA’da HONOR V Purse konsept telefonunu duyurduktan sonra ilk kez konsept bir çalışmayı hayat geçiriyor. Moda ve teknolojinin buluşmasını temsil eden HONOR V Purse, “telefondan çantaya” konseptini yansıtırken yeni bir teknoloji kategorisini tanımlayarak modayı takip eden tüketiciler için şık bir seçenek sunuyor.

  MAGIC V Purse ile elde ettikleri başarıyı aktaran HONOR CEO’su George Zhao, “Günümüz tüketicileri modaya uygun, dijital yaşam tarzları oluşturmaya odaklanmış durumda. Bu ihtiyaçları karşılamak için HONOR, akıllı telefon sektöründe sonraki adımı tanımlıyor ve en son yenilikleri şık bir tasarımla kusursuz bir şekilde birleştiren HONOR V Purse’ü piyasaya sürüyor. En son yaşam tarzı trendlerine ayak uydurmak için sürekli olarak cesur yeni form faktörlerini keşfetme taahhüdümüzün bir kanıtı olan HONOR V Purse, bugün piyasadaki hiçbir şeye benzemeyen yeni nesil podyumlara layık akıllı ürünlere ilham verecek” açıklamalarında bulundu.

  Dünyanın En İnce Katlanabilir Telefonu 

  Katlanabilir telefonları ile dikkatleri üzerine çeken HONOR, katlandığında sadece 8,6 mm, açıldığında ise 4,3 mm ölçülerine sahip HONOR V Purse ile katşanabilir akıllı telefon inceliğinde yeni bir rekora imza atıyor. Sadece 214g ağırlığındaki yeni çanta telefon, hafifliği ve çok yönlülüğü sayesinde geleneksel katlanabilir telefon ağırlığı olmadan büyük ekranın keyfini yaşatıyor.

  Katlanılabilir telefon kategorisinde her zaman yeni atılımları hedefleyen HONOR, içerisinde 1,2 mm kalınlığında süper yaylar ve 1,73 mm çapında minyatür dişlilerin bulunduğu HONOR’un tescilli çeliğinden oluşan yeni katlama mekanizmasıyla inanılmaz bir sağlamlık sunuyor.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN