Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  MobilOrta segmentin lideri belli oldu! İşte en hızlı Android telefonlar

  Orta segmentin lideri belli oldu! İşte en hızlı Android telefonlar

  Akıllı telefon satın almadan önce ciddi araştırma süreçlerine giriyoruz. Zira son dönemde fiyatların ciddi oranda artması bu gibi cihazları yenileme sıklığımızı bir hayli uzatırken, AnTuTu gibi platformlar sayesinde karar verme aşamasında herhangi bir sıkıntı yaşamıyoruz. Peki kasım ayının en hızlı orta segment telefonları hangileri? İşte AnTuTu verilerine göre kasım ayının en hızlı Android orta segment telefonları!

  Kasım ayının en hızlı orta segment Android telefonlar listesi

  AnTuTu’nun kasım listesine bakarsak, MediaTek‘in önde olduğunu söyleyebiliriz. Zira şirketin yonga setleri listedeki 10 modelin 8’ine güç veriyor. Bu noktada geçtiğimiz ayın şampiyonu Qualcomm Snapdragon 7+ Gen 2 işlemcisiyle gelen realme GT Neo5 SE oldu. Toplamda 1 milyon 166 bin 334 puan alan cihazı, 1 milyon 156 bin 926 puanlı Redmi Note 12 Turbo takip etti.
  Kasım ayının en hızlı orta segment Android telefonlar listesi
  Listenin üçüncü sırasında 1 milyon 21 bin 724 puanlı OPPO Reno 11 5G yer alırken, dördüncü sırasındaysa 966 bin 513 puanlı iQOO Z8 bulunuyor. Beşinci sırada ise 955 bin 091 puanlı iQOO Neo7 SE karşımıza çıkıyor. Listenin tamamı için 2. sayfaya geçiniz.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN