En Gelişmiş Kamp ve Outdoor Malzemeleri

0

Doğaya dönme vakti geldi de geçiyor. Şehrin hatta ülkenin zorlayıcı atmosferinden uzaklaşmak için kendinizi doğanın kollarına bırakıp arınmanız gerekiyor. Bunun için de kamp ve outdoor etkinlikleri özellikle yaz mevsiminde oldukça doğru tercih olabilir. Tabii teknoloji desteğini alarak doğa ile daha keyifli anlar yaşayabilirsiniz. Sizler için seçtiğimiz ürünleri inceleyince kendinizi dışarı atacaksınız. Bu arada ürünleri aslında festivaller için de kullanmanız mümkün. Gerçi bu yaz ülkemizde festival açısından bir program yok ama yine de belli olmaz diyelim…

PANASONIC-HX-A1ME-D-Wi-Fi-Aksiyon-Kamera-Turuncu

PANASONIC HX-A1ME-D Wi-Fi
Doğaya çıkmak demek biraz plansız olmak demek. Zaten işin eğlencesi de burada. Böyle bir gezideyken ne zaman hangi anı kaydedeceğiniz belli olmaz. Bu yüzden ilk önerimiz Panasonic’in geilştirdiği sadece 45 gram ağırlığında olan aksiyon kamerası. Rakiplerine nazaran 4K görüntü olayına girmeyen HX-A1ME-D kaliteli Full HD çözünürlük sunuyor. GoPro tutucuları ile uyumlu ürünü mevcut kasasıyla 1.5 metre sualtı çekimlerinde de kullanabilirsiniz. Ayrıca toz ve darbeye dayanıklı yapısı ve uygun fiyatı ürünü öne çıkarıyor. Bir de harika renginden bahsetmeden olmaz. Turuncu bir ürüne bu kadar mı güzel yakışır.

Windcatcher_AirPad_2_Plus-Pad-and-Seat_large

Windcatcher Airpad 2+
Şişme yatak konusu özellikle kampçılar için her zaman cazip olsa da yatağı şişirme derdi bitecek anlatılacak türden değil. Ürün için geliştirilen kolay şişme teknolojisi ismi verilen özellik üç dört üfleme ile tüm yatağın şişmesini sağlıyor. İstenirse oturma pozisyonunda da kullanılabilen ürün sadece 850 gram ağırlığında. Dört kat katı malzeme ile kaplı ürün sağlamlık açısından sıradan kullanıcılar kadar profesyonel kampçılara da hitap ediyor. Daha fazla bilgi için burayı ziyaret edebilirsiniz.

vw-camper-van-tent_11669

VW Camper Van Tent
60’ların ve 70’lerin ikon karakter “vosvos karavan” ruhunu gittiğiniz her yere kolayca taşıyabilmeniz için geliştirilen bu çadır gerçekten nostalji ve işlevselliği bir araya getiriyor. Volkswagen’den lisanslı olarak geliştirilen bu ürün 1965 model karavan modelin bire bir aynısı. Dört kişinin kalmasına olanak veren çadır içeride iki kişilik iki odaya ayrılabiliyor. Toplam 13 kilo olan çadır yağmur ve rüzgara karşı dayanıklı malzemeden üretilmiş. Daha fazla bilgi için burayı ziyaret edebilirsiniz.

CELESTRON-Outdoor-Şarj-Edilebilir-Pil-ve-Güneş-Paneli-ile-Taşınabilir-Güç-Ünitesi

CELESTRON Outdoor Şarj Edilebilir Pil ve Güneş Paneli ile Taşınabilir Güç Ünitesi

Evden uzakta olmak ve teknolojik ürünler almak demek şarj sorunu demek. Şarj konusunda çeşitli çözümler bulunsa da Celestron markası güneş enerjisiyle çalışan bu ürünle fark yaratıyor. 6000 mAh batarya ile gelen ürün tabletten telefona birçok farklı ürünü şarj edebiliyor. 5V 1amp ve 5V 2amp iki USB ile gelen ürün aynı anda iki ürün şarj edebiliyor. Güneşi bekleyemeyecek durumdaysanız cihazı prize takarak da şarj edebilirsiniz. 260 gram ağırlık biraz fazla olsa da ürünün esnek kullanımı için buna değer.

CELESTRON-Outdoor-Firecel-El-Feneri-Fonksiyonlu-3-in-1-Şarj-edilebilir-Güç-Ünitesi

CELESTRON Outdoor Firecel El Feneri
Kimse karanlıkta kalmak istemez. Acil bir durum veya gece keşif geziniz ya da kamp esnasında iyi bir fenerinizin olması çok önemli. 100 gram ağırlığındaki bu ürün 5200 mAh kapasiteli bir şarj cihazı olmasının dışında aynı zamanda bir el ısıtıcı olarak da tasarlanmış. Tek tarafı ısıtarak cebinize de atıp kullanabileceğiniz Celestron Outdoor Firecel El Feneri 12 saat boyunca ısıtma yapabiliyor. Özellikle kış etkinlikleri için güzel bir özellik. Son derece güçlü LED ışığı acil durum dahil olmak üzere beş farklı şekilde çalışabiliyor. Ürünün alüminyum yapısı onu son derece güçlü kılıyor.

gotenna1

goTenna
Son olarak da yine acil durumlarda kullanabileceğiniz goTenna’dan bahsedelim. goTenna, Android ve iOS kullanan cihazlar için geliştirilmiş akıllı bir anten. Sinyal bulamadığınız ya da kapsama alanı dışında kaldığınız anlarda bu anteni kullanabilirsiniz. Ürün kendi sinyal sistemini kullanıyor ve 15km civarındaki goTenna’lara bağlanarak ücretsiz olarak mesajlaşmanızı sağlıyor. Özellikle büyük gruplar için mutlaka çantada bulunması gereken bir ürün. Su geçirmez ve şık yapısıyla da son derece havalı. Daha fazla bilgi için burayı ziyaret edebilirsiniz.

Cevap bırakın