Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  OyunHenüz oynamadınız mı? İşte en çok indirilen oyunlar!

  Henüz oynamadınız mı? İşte en çok indirilen oyunlar!

  Bir oyunun başarılı olup olmadığını gösteren kriterlerden birisi de oyuncu sayısı demek mümkün. Hatta çoğu kişi bir oyunu deneyimlemeden önce topluluğunun genişliğini, kısacası popülaritesini bir kontrol ediyor ve buna göre bir karar veriyor. Peki son dönemde satın alımlarda TL kullanmayı durduran ve dolar kuruna geçiş yapan Steam’de en çok indirilen oyunlar hangileri? İşte ayrıntılar!

  Steam en çok indirilen oyunlar belli oldu

  Steam hakkında paylaştığı verilerle bilinen SteamDB, haftanın en çok satanları listesini yeniledi. Geçen haftanın en popüler oyunlarına baktığımızda zirvede önemli değişikliklerin olduğunu görüyoruz. Zira daha önce liderlik koltuğunu uzunca bir süre meşgul eden Counter-Strike 2 üçüncü sıraya kadar geriledi. İlk sırada ise Valve’ın el konsolu Steam Deck yer alıyor. Burada şirketin el konsolunun oyunlarla birlikte sıralamaya sokulma nedeniyle ilgili herhangi bir bilgi söz konusu değil.
  Listenin ikincisi Lethal Company olurken, dördüncüsü geçtiğimiz yıl FIFA ile yollarını ayıran EA SPORTS FC 24 oluyor. Son olarak oyuncularla arası uzun bir süre düzelmeyen Cyberpunk 2077 beşinci sıradan kendine yer buluyor. Tüm listeyi görmek için 2. sayfaya geçiniz.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN