En beğenilen Android tabanlı oyunlar

Mayıs ayının en beğenilen Android oyunlarını sizler için derledik

0

2020 yılı ne yazık ki umduğumuz gibi başlamadı. Salgın nedeniyle eve kapandığımız bu günleri atlatmanın en büyük yardımcılarından biri oyunlar. Oyunlar sayesinde günümüz biraz daha keyifli hale geliyor. İşte bu ayın sizin için seçtiğimiz oyunları.

Nobodies: Murder cleaner

Listemizin ilk sırasında cinayetin işlendiği olay yerini temizlemekle sorumlu olduğunuz oldukça eğlenceli ve heyecanlı geçen bir oyun olan Nobodies: Murder Cleaner var. Oyunda hükümete bağlı gizli bir örgütte çalışıyorsunuz ve ajanlar tarafından işlenen cinayetlerle ilgili delilleri ve cesetleri ortadan kaldırıyorsunuz. Ortalığı temizlediğinizde orada daha önce hiçbir şey olmamış gibi gözükmesi gerekiyor. Oyundaki zorlukları aşmak için tek yapmanız gereken zekanızı kullanmak.

Oyunu indirmek için: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.blyts.nobodies

PROJECT:OFFROAD

Listemizin ikinci sırasında eğlenceli bir offroad oyunu olan PROJECT:OFFROAD var. Gerçeklere dayalı olarak geliştirilen oyunda oldukça etkileyici grafikler ve fizik kuralları sizi bekliyor. Oyun içinde birçok farklı araç seçeneği bulunuyor. Seçtiğiniz araçla farklı haritalar içinde çeşitli etkinliklere katılabiliyorsunuz. Ayrıca çok sayıda özelleştirme seçeneği de var. Haritalardaki etkinliklere katılarak oyun parası kazanarak araçlar satın alabiliyorsunuz.

Oyunu indirmek için: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bycodec.project_offroad_20

Euro Truck Driver

Listemizin üçüncü sırasında yine bir simülasyon oyunu var. Euro Truck Driver ile Avrupa yollarında kamyon şoförü olarak farklı kamyonları kullanıp gezebiliyorsunuz. Oldukça gerçekçi olan oyunda gerçek bir kamyon sürüşü hissi veren heyecan dolu bir sürüş deneyimi sunuyor. Oyunda Berlin, Prag, Madrid, Roma ve birçok Avrupa şehrini gezebiliyorsunuz. Oyunu kariyer modunda oynayarak para kazanıp yeni kamyonlar satın alabiliyor ve güncellemeler alabiliyorsunuz. Kamyon dünyasını keşfedeceğiniz bu oyunla kendinizi yolların kralı hissedeceksiniz.

Oyunu indirmek için: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ovilex.eurotruckdriver

Rebel Racing

Offroad ve kamyonlarla başlamışken bugünkü yazımızı heyecanlı bir araba yarışı oyunuyla bitirelim dedik. Rebel Racing’de dünyanın en iyi klasik otomobillerini alıyor, özelleştirip ve çeşitli yükseltmeler uygulayarak turnuva heyecanına katılıyorsunuz. Oyunda hayalinizdeki arabayı gerçeğe dönüştürme imkanına sahipsiniz. Oldukça gerçekçi grafiklere ve efektlere sahip oyun eğlenceli vakit geçirmenizi sağlıyor. Araba yarışlarını seviyorsanız kesinlikle denemeniz gereken bir oyun. Oyunu ücretsiz olarak indirip oynayabiliyorsunuz. Oyun içi satın alma seçenekleri mevcut.

Oyunu indirmek için: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.hutchgames.rebelracing

Cevap bırakın