Huawei ve EMUI 10 için büyük müjde! Kullanıcılar mutlu

0

9 Ağustos 2019 tarihinde piyasaya sürülen EMUI 10, 4 ayda inanılmaz başarıların elde edilmesini sağladı. Android 10 yazılımından beslenen başarılı platform, hem beta hem de kararlı sürümleri ile bu güne kadar birçok Huawei ve Honor marka akıllı telefonu güçlendirdi. Peki EMUI 10 kullanıcı sayısı için son durum ne?

EMUI 10 kullanıcı sayısı

EMUI 10 kullanıcı sayısı sevinç çığlıklarına dönüştü

16 Aralık 2019’da 4 Honor ve 4 Huawei modelini daha EMUI 10 beta sürümü ile tazeleyeceğini belirten Çinli firma, ülkemizde satılan Huawei Y7 (2019) serisi için de bir güncelleme getirebilir. Henüz bu konu hakkında bir açıklama yapmayan Huawei, 10 gün sonra ortaya çıkacak olan yıl sonu satış raporundan oldukça umutlu.

Bu yıl 230 milyon adet telefon satmayı başaran Huawei, birçok rakibini yerinden etmeyi başardı. Bütün engellere rağmen yılın en iyi telefon markalarından biri olmayı başaran teknoloj devinin 5G alanında kırdığı rekorlar da çok takdir edilmişti.

EMUI 10 kullanıcı sayısı

Bünyesinde yer alan GPU 3.0 teknolojisi sayesinde Huawei ve Honor cihazlarını bir oyun konsoluna çeviren EMUI 10, hesaplamaya dahil edilen Huawei ve Honor telefonlarının oluşturduğu toplama göre,10 milyondan fazla telefonda bulunuyor. Huawei ve Honor ürünlerinin ulaştığı bu başarı sevinç çığlıklarına dönüştü.

33 farklı modeli (Honor ve Huawei) destekleyen EMUI 10, geçtiğimiz ay 1 milyon cihazda bulunuyordu. Honor marka telefonların kullandığı Magic UI 3.0 yazılımı da bu hesaplamaya dahil edilmişti. Hatırlanacağı üzere EMUI 10, Huawei Mate 30 ile birlikte yazılım sektöründeki yerini almıştı.

Cevap bırakın