Emporio Armani Connected ile tanışın

0

İtalyan moda markası Emporio Armani, yeni akıllı saat modeli ‘Connected’ı lanse etti. Eylül ayında satışlarına başlanacağı duyurulan model, sofistike tasarımıyla çarpıcı bir stil ikonu olmaya aday…

Akıllı saat pazarının son derece hareketli birkaç yılın ardından birçok moda ve giyim markasını da tüketici elektroniği eksenine dahil ettiği görüldü. Bu şirketlerden biri de İtalyan moda markası Emporio Armani. İkonik marka, yeni akıllı saat modeli ile dikkatleri üzerine çekiyor…

Android Wear 2.0 işletim sistemi versiyonu ile gelen Emporio Armani Connected adını alan akıllı saat, dokunmatik ekranlı şık tasarımıyla öne çıktı.

24 Eylül 2017’de piyasaya sunulacağı duyurulan Emporio Armani Connected’ın yuvarlak ekranı, yanındaki çift butonu ve geniş bir alternatif yelpazesinde değiştirilebilir saat kayışları diğer özellikleri arasında. Ürünün kayış seçenekleri metal, deri ve kumaş malzemelerle geliyor.

iOS ve Android uyumlu

Android’in yanı sıra iOS cihaz uyumluluğu da bulunan akıllı saat, bu sayede iPhone’la da entegre oluyor. Bildirimler, etkinlik takibi, müzik kontrolü gibi klasik modern akıllı saat özellikleri de cihazın teknolojisinin çekirdeğindeki diğer unsurlar.

Fiyatı belli oldu

Fiyat konusu da açıklık kazanmış durumda. Buna göre Emporio Armani Connected, ABD’de 300 dolar fiyat etiketi üzerinden satın alınabilecek.

Cevap bırakın