Elmas biçimindeki kamera tasarımı ile Vivo S5

0

Resmi tanıtımı, 14 Kasım’da gerçekleştirilecek olan Vivo S5’in arka panelinde elmas biçiminde bir kamera modülüne yer verilecek…

Çinli akıllı telefon üreticilerinden Vivo, yakın bir zamanda S5 modelini kısa sürede piyasaya sürüleceğini duyurmuştu. Elmas biçimindeki arka kamera özelliğiyle merak uyandıran Vivo S5’in son bir fotoğrafı daha paylaşıldı.

Vivo S5’in resmi tanıtımı, 14 Kasım günü yapılacak. Lansmandan evvel akıllı telefonun tasarımını tüm netliğiyle yansıtan resmi bir basın fotoğrafı paylaşıldı. Bu sayede cihazın hem ön hem de arka kısmını görebilme fırsatına eriştik.

Vivo S5’in arka panelinde elmas biçiminde bir kamera modülü yer alıyor. Bunun yanı sıra telefonun ekranının delikli bir yapıda olduğu gözlemleniyor. Posterde ürünün mavi-beyaz tonlardaki degrade kaplamalı sürümü bulunuyor.

Dörtlü kamera mekanizması

Akıllı telefonun elmas biçimindeki kamera kısmında LED flaş ve üç sensör mevcut. Dördüncü kamera ise modülün tam alt kısmına yerleştirilmiş. Ürünün ön tarafında 32 megapiksellik bir selfie kamerası yer alıyor.

Vivo S5’in dörtlü kamera mekanizması 8 megapiksel ultra geniş açılı lens, 48 megapiksel ana sensör, 2 megapiksel makro sensör ve 5 megapiksel derinlik sensöründen meydana gelecek. Ürün hakkındaki bütün ayrıntılar ise 14 Kasım’da netlik kazanacak.

Cevap bırakın