Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  KadınElektriksiz buzdolabı La Denise ile tanışın

  Elektriksiz buzdolabı La Denise ile tanışın

  la-denise

  Buzdolapları günümüzde her evin olmazsa olmazı durumunda. Çeşitli boyutlardaki buzdolapları, bu sayede bir evin ya da iş yerinin ihtiyaçlarını muhafaza ediyorlar. Soğuk içecekler ya da sebze, meyve, kahvaltılıklar… Buzdolabı hayatın anlamlarından biri adeta. Ancak çeşitli fikirlere de ilham verdikleri bir gerçek. Örneğin tezgah üzeri için tasarlanmış ve elektriğe ihtiyaç duymayan La Denise…

  Herhangi bir soğutma sistemine ihtiyaç duymayan La Denise, küçük boyutları ile mutfak tezgahının ya da herhangi bir köşesinde konumlandırılan, pek fazla yer kaplamayan bir fikir.

  la denise

  Evin doğal görünümüne, ahşap tasarımı ile artı değer katan La Denise, bir tür kap olarak da tanımlanabilir. Üzerine meyve, sebze ya da içecekleri koyuyorsunuz ve uzun süre soğuk halde kalabiliyor. Bunun için yüzeyinde kum içinde su bulunuyor ve da geleneksel yöntemlerle çeşitli yiyeceklerin taze kalmasını sağlıyor.

  Teknolojiden ziyade geçmişteki yöntemlere dayalı bu fikrin, temel aldığı nokta ise şık tasarım ve doğal yaşam. Ancak fiyatı hiç de ucuz değil; iki çekmeceli modelin fiyatı 400 dolar. Üzerine sebze ya da içeceklerin konulabildiği ve üzeri açık olan modelin fiyatı ise 230 dolar olarak belirlenmiş. Havuç ya da prasayla arası iyi olan kimseler için keyifli bir mutfak aksesuarı bile olabilir.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN