Bahar gezintisi için elektrikli ‘scooter’ önerilerim

0

Havaların ısınmaya başlaması ve baharın gelmesiyle birlikte, son dönemde şehir içi ulaşımda popüler olan ‘scooter’ları yollarda daha çok görmeye başladık. Maliyetin düşük olması ve buna karşın sağladığı azami fayda nedeniyle bu teknolojik oyuncaklar çokça tercih ediliyor. Özellikle fazla eğimli olmayan güzergâhlarda evden işe ya da okula gidip gelmek için bu ürünler çok ideal.

Katlanabilir olmaları büyük avantaj

Gerektiğinde katlanabilir olmaları ve toplu taşıma araçlarına da alınabilmeleri nedeniyle orta mesafe yolculuklar için de ‘scooter’lar tercih edilebiliyor. Bu hafta MediaTrend internet mağazasından ayağınızı yerden kesecek elektrikli ‘scooter’ önerilerinde bulunuyorum. Hazırsanız gelin hemen başlayalım:

elektrikli scooter

SEGWAY Ninebot KickScooter MAX G30E II

Şehir içinde uzun mesafe kat etmek isteyenlere hitap eden SEGWAY Ninebot KickScooter MAX G30E II, 350 Watt’lık motordan güç alarak, tek şarjla 65 km. yol alabiliyor. 25 km/saat hızında yolculuklar vadeden üründe şişme lastikleri sayesinde de kullanıcısına daha konforlu bir deneyim sunuyor.

Tüm veriler renkli ekranda

Sürüş hızını, Bluetooth bağlantısını, hata kodlarını, sürüş modunu ve pil seviyesini gösteren renkli ekranı bulunan SEGWAY Ninebot KickScooter MAX G30E II, IPX5 suya dayanıklılık sertifikasına sahip. Bu sayede tüm hava koşullarında rahatlıkla kullanılabiliyor.

XIAOMI Mi Pro 2

XIAOMI Mi Pro 2

Size önereceğim ikinci ‘scooter’, XIAOMI firmasının Mi Pro 2 modeli. Serisinin en güçlü ürünü olan bu ‘scooter’, 45 Km. gibi uzun bir menzile sahip olmasıyla dikkat çekiyor. Üç farklı hız seçimi yapabileceğiniz bu modern ulaşım aracıyla satte 25 kilometreye kadar hız yapabilir ve dilediğiniz yere pratik olarak ulaşabilirsiniz. Ürün gücünü 446Wh kapasiteli motorundan alıyor.

Hafif alümünyum gövdeye sahip

Kinetik enerji geri kazanım sistemi (KERS) bulunan ürün bu sayede enerji verimliliği sağlıyor. Havacılık sınıfı hafif alüminyum gövdeye sahip olan, 600W maksimum güce ulaşan ve mobil uygulama üzerinden de kontrol edilebilen bu ürün oldukça kullanışlı. XIAOMI Mi Pro 2, 20 derecelik eğimleri kolayca geçebilme yeteneğine sahip.

elektrikli scooter

ONVO Scooter 011

500 Watt motor gücü ile çekiş gücü yüksek ürünlerden biri olan ONVO OV-011 model elektrikli ‘scooter’, 30 dereceye kadar eğimleri sorunsuz geçebiliyor. Maksimum 38-40km/s sürate ulaşabilen bu ‘scooter’, tek şarjla 40 ilâ 45 km. mesafe kat edebiliyor.

IP54 sınıfı su geçirmezlik serfifikalı

Maksimum taşıma kapasitesi: 150 kg. olan ONVO OV-011 elektrikli ‘scooter’, havalı tekerlekleri ile ön ve arkada çift amortisör kullanılmış olması sayesinde sarsıntısız yolculuklar vadediyor. LED teknolojili, hız, güç ve menzil göstergesi bulunan ürünün IP54 sınıfı su geçirmezlik serfifikası bulunması da artı özelliklerden.

elektrikli scooter

TTEC Boost

TTEC firmasının Boost model elektrikli ‘scooter’ı, maksimum 25km/s hız yapabilen ve 100 kg. taşıma kapasitesine sahip olan bir seyahat aracı. 350 Watt gücünde olan motoru, maksimum anlık güçte 600 Watt’a kadar çıkabiliyor. Tek şarjla 40 km. mesafe kat edebilen bu ‘scooter’, 20 dereceye kadar eğimli yollardan sorunsuz tırmanma yeteneğine sahip.

Çift amortisörle konforlu yolculuk

Ön tekerlekleğinde bulunan çift amortisörle kullanıcı konforuna olumlu yönde katkı sağlayan TTEC Boost elektrikli ‘scooter’, 3 farklı hız modu ve hız sabitleyici ile de yolculukları daha keyifli hale getirebiliyor. Ürünün katlanabilir bir yapıya sahip olması da, onu toplu taşıma araçlarına bile kolayca alınabilmesi anlamına geliyor.

Sorularınız olursa yorumlardan bana ulaştırabilirsiniz

Bu yazıda size ayağınızı yerden kesecek elektrikli scooter modelleri hakkında detaylı bilgi vermeye çalıştım. MediaMarkt internet mağazasında satışa sunulan tüm elektrikli scooter modellerini buradan görebilirsiniz. Konuyla ilgili sorularınız olursa, aşağıdan yorum bırakarak bana ulaştırabilirsiniz. Şimdilik hoşça kalın.

Twitter’da beni takip edin: https://twitter.com/melihbayramdede

YouTube kanalıma abone olun: https://www.youtube.com/c/melihbayramdede


MediaTrend’de yayınlanan diğer yazılarıma göz atmak ister misiniz?

Sesli kitap uygulamaları neler sunuyor?

En popüler aksiyon kamerası modelleri

Mutfağınız için mikrodalga fırın önerileri

Cevap bırakın