Elektrikli arazi bisikletinden muhteşem performans: 80 km/s hız!

0

Arazi bisikletinden muhteşem performansın adı değişti: Tam 80 km/s hız! İşte detaylar..

Elektrikli bisiklet sektörünün tanınmış markalarından Delfast, yeni modeli ile oldukça iddialı bir çıkış yaptı. Kalın ve büyük lastikleri ile çoğunlukla arazi kullanımı için geliştirilen model, saatte tam tamına 80 km hıza çıkabiliyor. Eşine daha önce rastlanmamış bir sürat…

Sektörün en hızlı dağ bisikletleri arasında yer alan ürünün arka tarafında 5 kW gücünde bir elektrik motoru bulunuyor. Tek şarjla 180 km yol yapma yeteneğine sahip olan elektrikli bisiklet, tasarımıyla da dikkat çekiyor. İçerisinde 72 V pil paketi ve 4 pistonlu Tektro Dorado disk fren mekanizması barındıran ürün, tamamıyla siyah renkte bir gövdeyle geliyor. Bu sebeple ilk bakışta özel kuvvetlere yönelik tasarlanmış gibi.

Ön ve arka tarafında gece kullanım için LED aydınlatmalar bulunuyor ve aerodinamiği de son derece dayanıklı olan süspansiyon sistemleriyle taçlandırılmış. Ayrıca bu elektrikli dağ bisikletinin, iki adet büyük aynası da mevcut.

Pedal desteğine sahip olan Delfast Offroad, motosiklet olarak da kullanılabiliyor. Spor amaçlı da fonksiyon sunuyor özetle.

Bunun yanı sıra renkli bir LCD ekranı da olan modelin üstünde bir start – stop düğmesi bile yer alıyor. Minimalist teknolojisiyle göz dolduruyor demek mümkün.

Modelin yurt dışı satış fiyatı 6.999 dolar olarak bildiriliyor.

Cevap bırakın