Electrolux’ten yeni üçgen otonom süpürge: Pure i9.2

0

100 yıldan fazla süredir elektrikli süpürge üretiminde ilklere imza atan Electrolux robot süpürgelerde de en son teknolojileri tüketicilerle buluşturmaya devam ediyor.

Yeni ürünü Pure i9.2 ile ev temizliğini rahatlatan Electrolux üçgen tasarımlı robot süpürgesi ile daha uzun fırça, daha geniş alan temizliği ve köşelere etkin erişim sağlıyor. Benzerlerinden ayrışmasını sağlayan TrinityShape özelliğinin getirdiği üçgen yapısına ilave olarak köşesindeki dönen yuvarlak ek fırçası ile en küçük köşelerde bile etkin temizlik mümkün oluyor.

Pure i9.2’nin 3D görüş özelliği sayesinde evdeki eşyaların yerini değiştirmeye gerek kalmıyor. Lazer ve kamera tabanlı görüş sistemi odayı ve nesneler tarayarak harita çıkarıyor ve her odaya özel temizlik yapıyor. 3D mapping navigation özelliği ile planlı ve aynı yerleri tekrar tekrar temizlemeden verimli temizlik imkanı sunuyor.

Wellbeing uygulaması ile robot süpürgenin temizlemesi istenen alan seçilebiliyor ve istenilen temizlik programı ayarlanabiliyor. Akıllı telefon aracılığıyla kolay kullanım ve uzaktan erişim sağlayan Pure i9.2, temizlik programını kişiselleştirmeyi, durum kontrolü yapmayı ve robotun uzaktan kontrol edilmesini sağlıyor. 120 dakikaya kadar çalışma süresi sunan Li-ion bataryalar da Pure i9.2’yi öne çıkaran bir başka özelliği. 57W süper hızlı şarj ile güçlü ve çabuk kullanım sağlıyor.

PureFlow sistemi ile güçlü hava akışı yaratarak tüm zemin türlerinde tek geçişte maksimum emiş gücünü elde eden Pure i9.2, geniş fırçası ve FlowMotion sistemi ile birlikte her türlü zeminde güçlü toz alma performansı sunuyor.

Cevap bırakın