Ekonomik ve Teknolojik Portatif Radyo Önerileri

0

Pandeminin getirdiği kısıtlamalar yüzünden evde kaldığımız günlerde portatif radyo modelleri yeniden hayatımıza girmeye başladı. Çünkü radyo dinleme tutkunları daha önce işe gidip dönerken servislerde veya özel araçlarında radyo dinleme keyfini yaşarken artık bu keyfi ofis olarak kullandıkları evlerinde ve yazlıklarında portatif radyo modellerini kullanarak sürdürüyorlar.

Portatif radyolar, son dönemde en çok dinlenen radyo kanallarına en pratik ve kolay erişim sağlayan en ekonomik cihazlar olarak satış noktalarında göze çarpıyor. FM ve AM radyo yayınlarını en net haliyle dinletebilen portatif radyo modellerinin çoğunda daha yüksek ses kalitesi isteyenler için ek cihazları kullanabilme imkanı sunuluyor.

Bluetoothlu Radyo Modelleri

Portatif radyolar arasında daha çok rağbet gören modeller bluetooth teknolojisi ile diğer cihazlarla bağlantıya geçebiliyor olanlar. Bazı modellerde olan USB bağlantı seçeneği, SD kart desteği ve bluetooth bağlantı imkanı ile gelişmiş bir radyo deneyimi yaşayabiliyorsunuz. Üstelik modeller estetik açıdan da dikkat çekici özelliklere sahipler. Klasik, modern veya retro tasarımlar cihazın kullanıldığı alanın dekorasyonuna da büyük uyum sağlıyor.

SONY ICF 306 Taşınabilir Radyo

Klasik, küçük ve sade bir yapıya sahip cihazın kullanım özellikleri ile standart bir radyo deneyimi yaşayabilirsiniz. Ürün oldukça şık ve kaliteli görüntüsü ile dikkat çekiyor. Üzerindeki frekans ayar ve ses ayar düğmeleri hassas ve kullanışlı. Zarif bir taşıma sapına sahip yani radyonun üzerinde gereksiz olan hiçbir özellik özelliğe yer verilmemiş sade bir model.

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_sony-%C4%B1cf-306-ta%C5%9F%C4%B1nabilir-radyo-siyah-1147423.html

PHILIPS AE1530/00 Portatif Radyo

Oldukça küçük tam bir cebe sığacak boyuttaki Philips MW/FM ile gittiğiniz her yere radyo keyfinizi taşıyabilirsiniz. Ses kalitesi boyutuna göre iyi sayılabilecek düzeyde. Cihazda FM / MW, Analog istasyon ayarı, dahili hoparlör kulaklık jakı bulunuyor ve pille çalışıyor. 159 gr ağırlığındaki cihaz 2 adet AA pil ile çalışmaktadır.

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_ph%C4%B1l%C4%B1ps-ae1530-00-portatif-radyo-1055619.html

GOLDMASTER SR-122 Bluetooth Radyo

Oldukça yükses ses çıkartabilen, iyi bir ses kalitesine sahip ve bluetooth özelliği ile çok kullanışlı bir portatif radyodur. Cihazın USB / Mikro SD kart desteği, MP3 dosya desteği, Aux ile harici ses girişi özellikleri mevcuttur. Ayrıca oynatma süresi ve frekansı gösteren LCD display, alarm ve dahili batarya ürünün diğer özellikleridir.

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_goldmaster-sr-122-bluetooth-radyo-1174551.html

Tüm ekonomik ve teknolojik portatif radyo modellerini MediaMarkt güvencesiyle MediaMarkt mağazaları ve online satış sitesinden temin edebilirsiniz.

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/category/_portatif-radyo-504219.html

 

Cevap bırakın