Ekim ayının en beğenilen beş Android mobil oyun

Ekim ayının en beğenilen oyunları

0

Her ay olduğu gibi bu Ekim ayında Android kullanıcıları tarafından en çok beğenilen ve ilgi gören oyunları sizler için derledik. Bu ay listemizde dört farklı birbirinden heyecanlı oyun bulunuyor.

Gangsters 1920

1920’li yıllara geri gitmeye var mısınız? Dedektif Lake ile birlikte o yılların büyük suçlarını çözün. Banka soyugunlarından cinayetlere birçok suçu çözün. Oyunda doğru insanlar size iyilik yapıyor ve iki ipucu veriyor. Yanlış insanlar ise sizi öldürüyor. Size verilen ipuçlarını kullanarak gizli şifreleri bulun ve bu zorlu vakaların üstesinden gelin. Bu arada oyunun fiyatı 19 TL.

Oyunu indirmek için: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sunlightgames.gangsters1920

Zombieland: Double Tapper

Listemizin ikinci sırasında zombilere karşı mücadele verdiğiniz bir oyun olan Zombieland: Double Tapper var. Kıyamet sonrası Amerika evreninde geçen oyunda oyuncular kendi karakterlerinden bir takım oluşturarak zombilere karşı kullanabilecekleri ekipmanlar topluyor ve hayatta kalmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Müzikleri, iki boyutlu grafikleri ve kahramanlarıyla oldukça etkileyici ve eğlenceli bir oyun olduğunu rahatça söyleyebiliriz. Oyunu ücretsiz olarak indirip oynayabiliyorsunuz. Oyun içi satın alma seçenekleri mevcut.

Oyunu indirmek için: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sonypicturestelevision.zombieland

zombieland

Real Drift Car Racing

Araba yarışlarından hoşlanıyorsanız oldukça heyecanlı ve eğlenceli olan bu oyun tam size göre. Oldukça gerçekçi üç boyutlu grafikleriyle ve yenilikçi drift yardımcısı sayesinde oynaması çok kolay ve heyecanlı olan oyunda yüksek performanslı araçlarınızla drift yarışları yapıyor ve drift yeteneklerinizi geliştiriyorsunuz. Oyunu oynadıkça kazandığınız sanal paralarla aracınızı modifiye ediyor ve özelleştirebiliyorsunuz. Çaylaktan profesyonel drift yarışçısına kadar çeşitli zorluk dereceleri bulunuyor. Kapsamlı modifiye seçenekleri ile motor gücünü artırabiliyor, turbo ekliyor, yol tutuşu ayarlarını, vites oranlarını ve vites değiştirme hızlarını değiştirebiliyorsunuz. Yarışlarda daha iyi performans göstermek için drift eğitim pistlerinde kendinizi geliştirebiliyorsunuz. Ücretli bir oyun olan Real Drift Car Racing’in fiyatı ise 2,39 TL.

Oyunu indirmek için: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.realdrift.sipon&hl=tr

Critical Ops

Listemizin son sırasında birinci şahıs nişancı oyunu olan Critical Ops var. Son derece özenle tasarlanmış haritalarda ve zorlu oyun modlarında savaşma olanağı tanıyan oyunda, silah arkadaşlarınızla omuz omuza ya da bireysel olarak savaşabiliyorsunuz. Karar vermeniz gereken şey ise Coalition mu yoksa Breach üyesi olarak mı savaşmak istediğiniz.

Oyunu indirmek için: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.criticalforceentertainment.criticalops

 

Cevap bırakın