Eğlencenin yeni tanımı Samsung ‘The Freestyle’ satın alanlara MediaMarkt’tan sürpriz hediye

0

Eğlencenin yeni tanımı ‘The Freestyle’, batarya hediye kampanyası ile tekrar stoklarda!

Samsung’un video ve ses içeriğini gittikleri her yere götürmek isteyen kullanıcılara yönelik üst düzey görüntü, ses ve eğlence performansı sunan yeni taşınabilir ekran ve eğlence cihazı ‘The Freestyle’ kullanıcılardan büyük ilgi görmeye devam ediyor.

Ön satış sürecindeki yoğun ilginin ardından The Freestyle’ı yeniden müşterilere sunmak üzere stokları güncelleyen Samsung, 28 Mart-30 Nisan tarihleri arasında geçerli olacak çok avantajlı yeni kampanyasını duyurdu. MediaMarkt.com’da geçerli olan kampanya ile ‘The Freestyle’a sahip olmak isteyen müşterilere bir adet Freestyle için BIX marka 30000mAh güç kapasiteli taşınabilir bir batarya hediye ediliyor.

Projeksiyon, akıllı hoparlör ve ortam aydınlatma cihazı sadece 830 gramlık tek bir cihazda

Samsung’un yeni ‘The Freestyle’ projeksiyon cihazı, akıllı hoparlörü ve ortam aydınlatma cihazı özelliklerini hafif ve taşınabilir tek bir cihazda bir araya getiriyor. The Freestyle, yalnızca 830 gram ağırlığıyla, herhangi bir alanı anında bir ekrana dönüştürmeye imkan sağlıyor. Geleneksel ve hantal projeksiyon cihazlarının aksine The Freestyle’ın çok amaçlı döner yapısı, 180 dereceye kadar dönüş sağlayarak masa, yer, duvar hatta tavan gibi tüm yüzeylerde yüksek görüntü kalitesi sağlarken ayrı bir ekran yüzeyi gerektirmiyor.

Görsel efektleri sesle eşleştirebilen teknoloji

The Freestyle, kullanılmadığı zamanlarda ortam modu ve yarı saydam lens kapağı sayesinde, ortamın atmosferini değiştirebilen bir aydınlatma cihazı olarak da kullanılabiliyor. Aynı zamanda müziği analiz ederek duvara, zemine ya da başka herhangi bir yüzeye yansıtılan görsel efektleri sesle eşleştirebilen akıllı bir hoparlör olarak da çalışabiliyor.

The Freestyle projeksiyon cihazların stoklarla sınırlı kampanyası 30 Nisan gecesi saat 23:59’a kadar MediaMarkt, online alışveriş platformunda geçerli.

The Freestyle için Türkiye satış fiyatı KDV dahil 13.499 TL olup kampanya kapsamında bir adet BIX marka 30000mAh güç kapasiteli taşınabilir batarya da hediye ediliyor.

Cevap bırakın