Eğlenceli vakit geçirmek için en iyi karaoke uygulamaları

Bu karaoke uygulamalarıyla evde eğlenceli vakit geçirin

0

COVID-19 nedeniyle birçok kişi vaktinin büyük bölümünü evde geçirmeyi tercih ediyor. İnsanlar televizyon seyretmek, kitap okumak ya da oyun oynamak gibi farklı aktivitelerle vakitlerini eğlenceli bir şekilde geçirmeye çalışıyor. Bugün küçükten büyüğe herkesin keyif alarak yapacağı bir aktivite olan karaoke için geliştirilmiş çeşitli uygulamalardan bahsedeceğiz. Mobil dünyanın ve internetin de işin içine girmesiyle bu uygulamalar aslında sadece karaoke değil aynı zamanda birer sosyal medya uygulaması haline gelmişler.

Smule: Social Karaoke Singing

Listemizin ilk sırasında sadece oldukça başarılı bir karaoke uygulaması olan Smule var. Smule sadece karaoke yapmanızı değil aynı zamanda eşlik ettiğiniz parçayı kaydederek sosyal medyada ve kendi içinde paylaşabilmenizi sağlayan oldukça eğlenceli bir uygulama. Ayrıca dünyanın neresinde olursa olsunlar farklı kişilerle birlikte bir şarkıya da eşlik edebiliyorsunuz. Oldukça geniş bir veritabanı var.

Uygulamayı indirmek için:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.smule.singandroid&hl=en_US&gl=US

Karaoke – Sing Karaoke, Unlimited Songs

Listemizin ikinci sırasında yine geniş bir şarkı veritabanı olan ve eşlik ettiğiniz parçayı başkalarıyla paylaşabilmenize olanak tanıyan bir uygulama olan Karaoke – Sing Karaoke, Unlimited Songs var. Uygulamanın sesinize ve görüntünüze efekt uygulama gibi farklı özellikleri bulunuyor.

Uygulamayı indirmek için:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.famousbluemedia.yokee&hl=tr

The Voice Karaoke

Listemizin üçüncü sırasında dünyanın birçok yerinde ilgiyle izlenilen The Voice’ın resmi uygulaması var. Uygulamada Türkiye dahil olmak üzere birçok ülkenin yerel müzikleri de bulunuyor. Uygulamada içinden seçim yapabileceğiniz milyonlarca şarkı bulunuyor. Diğer uygulamalarda olduğu gibi The Voice ile başkalarıyla düet yapabiliyorsunuz. Yaptığınız parçaları tüm dünyayla paylaşabiliyorsunuz. Uygulama oldukça başarılı ve dünyanın dört bir yanından yüz milyonlarca üyeye sahip.

Uygulamayı indirmek için: https://play.google.com/store/apps/details?id=thevoice.sing.karaoke

Kakoke

Listemizin son sırasında yine hem bir karaoke uygulaması hem de sosyal uygulama olan Kakoke var. Uygulamanın veritabanında eşlik edebilecek birçok parça bulunuyor. Kullanımı biraz zor gibi gözükse de biraz kullandıktan sonra alışılıyor. Uygulamaya kaydettiğiniz parçaları dünya genelinde birçok kullanıcıyla paylaşabiliyorsunuz. Ayrıca sesinize farklı efektler uygulayarak çalışmanızı biraz daha profesyonel hale getirebiliyorsunuz. Sesinizin kötü olduğunu düşünüyorsanız, efektler sayesinde bu düşüncenizden vazgeçebilirsiniz.

Uygulamayı indirmek için:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ninexgen.karaokefull

Cevap bırakın