Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerOyuneFootball Sezon 2'de Türk Takımlarına merhaba deyin

  eFootball Sezon 2’de Türk Takımlarına merhaba deyin

  Oyuna son eklenenler arasında Türkiye ve Asya’dan bir dizi büyük kulüp, mobil için yeni dil seçeneği ve Avrupa’nın en büyük kulüplerinden bazılarının Kulüp Paketleri bulunuyor.

  Konami Digital Entertainment B.V, “eFootball™”a gelen “Heyecanı Katla” (Elevate the Excitement) temalı Sezon 2 güncellemesini ve Authentic Moduna gelen bir dizi yepyeni kulüp ile Rüya Takımı Kulüp Paketlerini duyurdu.

  Avrupa’nın en ikonik kulüplerinden ve en tutkulu taraftarlarından bazılarını bünyesinde barındıran “eFootball™,” Türkiye’nin premium futbol ligi “Trendyol Süper Lig™”’in oyuna eklendiğini duyurdu.

  Bu sayede “eFootball™” kullanıcıları, Beşiktaş J.K., Galatasaray S.K., Fenerbahçe S.K., Trabzonspor gibi ülkemizin önde gelen takımlarıyla Authentic Mod’da oynayabilirler!

  Asya’nın önde gelen kulüpleri de şimdi “eFootball™”da

  KONAMI’nin Asya Futbol Konfederasyonu™ ile gerçekleştirdiği iş birliği sayesinde, “eFootball™” artık konfederasyonun başlıca ligi “AFC Şampiyonlar Ligi™”’ne katılan tüm kulüpleri bünyesine katıyor.

  Böylece Avustralya ve Japonya’dan İran ve Katar’a kadar birçok ülkenin kulüpleri, oyunda yerlerini alacak. Bu kulüpler arasında, Suudi Arabistan’ın önde gelen üç kulübü Al Nassr, Al Ittihad Club ve Al Hilal SFC de bulunuyor.

  Dünya futbolunun elit yeteneklerinin son dönemde Orta Doğu’ya transfer olmaları göz önünde bulundurulduğunda, “eFootball™” kullanıcıları, Authentic Team’lere bu takımların eklenmesiyle birlikte oynanışın ve oyundaki seçenek çeşitliliğinin keyfini sürecekler.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN