EA SPORTS FC FUTURES, UEFA ile ücretsiz dijital antrenman anlaşması yaptı

0

Yeni FC FUTURES girişimi, UEFA işbirliğiyle Grassroots Futbol Festivali’nde Tottenham Hotspur’dan Dejan Kulusevski’nin çocuklarla yaptığı antrenmanda açıklandı.

Electronic Arts, FC FUTURES girişiminin bir parçası olarak UEFA ile işbirliği içinde oluşturulan, ücretsiz dijital antrenman uygulamaları kütüphanesinin artık yayında olduğunu resmen duyurdu. Yayınlanan antrenmanlar, antrenörlerin, öğretmenlerin ve oyuncuların gerçek hayattaki günlük antrenman seanslarında kullanması için EA SPORTS FC 24 oyunundaki antrenmanların dökümünü veriyor. Top sürme, pas verme ve savunma gibi temel futbol becerilerini geliştirmeye yönelik tasarlanan antrenmanlar, ipuçları ve rehberlik sunan uzman antrenörler tarafından seslendiriliyor.

EA SPORTS aynı zamanda, dünya çapında topluluk düzeyinde futbol geliştirme hedefini paylaşan futbol antrenörleri ve efsanelerden oluşan 12 FC FUTURES elçisinin giderek büyüyen listesini de açıkladı. Listede FC FUTURES elçilerinden (Ian Wright, Emma Hayes, Laura Georges ve Fernando Morientes) oluşan mevcut all-star kadrosuna ek olarak Dejan Kulusevski, Vero Boquete, Zico, Marta, Gianfranco Zola, Bixente Lizarazu, Patrizia Panico ve Simone Laudehr yer alıyor.

EA SPORTS Marka Kıdemli Direktörü James Salmon, “UEFA’nın FC FUTURES’a destek ve desteğine sahip olmak bir onurdur.” dedi. “Gerçek futbolu dijital EA SPORTS FC deneyimleriyle bütünleştirmenin, taraftarları aktif ve etkileşimli oyuna dahil etmek ve onlara ilham vermek için eşsiz bir fırsat sunduğu inancını paylaşıyoruz. İster futbol festivali, ister FC FUTURES’ın yeni ücretsiz çevrimiçi antrenman uygulamaları gibi etkinlikler olsun, bu anlar için güçlerimizi birleştirmek son derece anlamlı.”

 

Cevap bırakın