Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerOyunEA SPORTS FC 24’e Ultimate Team Heroes geliyor!

  EA SPORTS FC 24’e Ultimate Team Heroes geliyor!

  Hem UEFA Şampiyonlar Ligi, hem de UEFA Kadınlar Şampiyonlar Ligi futbolcularının süper kahraman formasıyla sahaya çıkacağı Ultimate Team Heroes, Kasım ayında oyuncularla buluşmayı hedefliyor.

  EA SPORTS ve Marvel Entertainment ortaklığıyla EA SPORTS FC 24 için yepyeni bir Ultimate Team Heroes hazırlanıyor! Ünlü Marvel Comics çizeri J.L. Giles tarafından resmedilen futbolcular arasında ilk defa kadın oyuncular da yer alacak.

  Ultimate Team Heroes’un EA SPORTS FC 24’e gelişiyle birlikte hem UEFA Şampiyonlar Ligi, hem de UEFA Kadınlar Şampiyonlar Ligi oyuncularını kahraman özellikleri ile deneyimleme şansına kavuşacaksınız. Bu kahramanlar hem fiziksel yeteneklerini, hem de kariyer başarılarını taşıyan özellikler taşıyacak.

  Daha önce de Electronic Arts kanalları tarafından açıklandığı üzere, EA SPORTS FC 24 UEFA ile olan anlaşmasını yenilemiş durumda. Bu da EA SPORTS FC 24’ün UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Kadınlar Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Avrupa Konferans Ligi ve UEFA Süper Kupası’nı deneyimlemek için futbol fanatiklerinin tek adresi olacağı anlamına geliyor.

  EA SPORTS FC 24 Ultimate Team Heroes tam olarak 19 oyuncuya ev sahipliği yapacak:

  Alex Scott, Carlos Tévez, Wesley Sneijder, Gianluca Vialli, Bixente Lizarazu, Nwankwo Kanu, Nadine Keßler, Ludovic Giuly, John Arne Riise, Paulo Futre, Dimitar Berbatov, Tomáš Rosický, Sonia Bompastor, Jari Litmanen, Rui Costa, Vincent Kompany, Steve McManaman, DaMarcus Beasley ve Ramires.

  EA SPORTS FC 24 Marka Başkan Yardımcısı David Jackson, “Marvel’in oyuncu çizimleri tek kelimeyle mükemmel ve ünlü futbolcuların süper kahraman giyerek kendi imajlarını oyuna aktarmaları EA SPORTS FC 24’ü özel bir noktaya taşıyacak.” dedi. “Marvel Entertainment ile devam eden işbirliğimiz yaratıcılık, yenilikçilik ve kapsayıcılık üzerine kuruludur ve bu yıl oyunda hem erkek hem de kadın Ultimate Team kahramanlarının varlığından ötürü heyecan duyuyoruz.”

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN