EA SPORTS FC 24 futbolu hareketlendirdi!

0

EA SPORTS FC 24, HyperMotionV teknolojisi ile sağlanan gerçekçi hareketler, Opta tarafından optimize edilen PlayStyles ve geliştirilmiş Frostbite Motoru ile şimdiye kadar yaratılmış en özgün futbol deneyimini sunuyor.

Electronic Arts, PlayStation 5, Xbox Series X|S, PC, PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch için çıkışını yapan EA SPORTS FC 24’ün dünya çapındaki lansmanını kutluyor! EA SPORTS FC 24 platformlar arası online oyun imkanı sayesinde, oyunu hangi platformda oynadığınız fark etmeden diğer FC 24 oyuncularıyla sahaya çıkabilmenize olanak tanıyor.

EA SPORTS FC Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Nick Wlodyka, “Bugün, futbolun yeni adresinin hayranlarını EA SPORTS FC ile kulübe katılmaya davet ettiğimiz bir dönüm noktasıdır.” dedi. “FC 24 gelişiminin kalbinde yer alan yenilik, özgünlüğe olan bağlılıkla birleştiğinde kapsamlı, gerçekçi ve her şeyden önce taraftarlarımızın merkezinde olduğu bir topluluk yaratan benzersiz bir futbol deneyimi sunuyor.”

EA SPORTS FC 24’ün lansmanı, geçtiğimiz hafta gerçekleşen EA SPORTS FC Mobile’ın lansmanıyla aynı zamana denk geliyor ve her iki oyun da, video oyunlarıyla desteklenen yeni ve özgün futbol deneyimleri yaratıp büyütecek EA SPORTS FC platformunun temelini atıyor. EA SPORTS FC’nin nihai hedefi, konsol, mobil, çevrimiçi ve e-spor ürünleri aracılığıyla 1 milyar küresel hayrana ulaşmak; interaktif futbolu tanımlamada 30 yıllık bir geçmişe sahip olmak ve kapsayıcılık, yenilikçilik ve özgünlük üzerine kurulu, taraftarların öncelikli olduğu bir geleceğe liderlik etmek.

EA SPORTS FC 24’teki rakipsiz özgünlük, LALIGA EA SPORTS, Premier Lig, Bundesliga, Serie A, CONMEBOL Libertadores, UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Kadınlar Şampiyonlar Ligi ve Barclays Kadınlar Süper Ligi ve daha fazlası dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanındaki en büyük kulüp ve liglerden oyuncu kadrosunu bir araya getiriyor.

Cevap bırakın